Z dumą przedstawiamy nowy, fenomenalny dżem z najbardziej ponętnych ze znanych nam owoców – malin. Niektórzy twierdzą, że to przesada. Niektórzy nie biorą poważnie obłędnej fascynacji,
z jaką traktujemy te nieziemskie owoce. Te różowe, mięciutkie niczym aksamit kuleczki perfekcyjnie złączone w zniewalająco apetyczną całość, delikatnie rozpadające się w naszych ustach, uwalniające feerię słodyczy, której istnienia nasze zachwycone podniebienia nawet nie podejrzewały, a do której powracać będziemy już zawsze w naszych wspomnieniach i w poszukiwaniach dżemu idealnego… Wiemy jak to jest, zakochać się w malinie. Od tego nie ma odwrotu.
Dżemy firmy Stovit powstają w oparciu o tradycyjne rodzinne receptury i niezmienną zasadę, że dobre owoce decydują o najwyższej jakości przetworów. Dlatego owoce wykorzystywane w procesie produkcji są starannie wyselekcjonowane i pochodzą od zaufanych dostawców. Produkty Stovit wyróżnia niski stopień przetworzenia, co przekłada się korzystnie na ich konsystencję, smak i wartości odżywcze.

Więcej na: www.stovit.com.pl

Cena :
ok. 3,7 zł/260 g
ok. 6 zł/410 g