Za nami zaledwie dwa miesiące nowego roku, a do oferty marki LECH modern fabrics dołączyło już kilka supermodnych kolekcji. AURA, ORION i ATOL to trzy propozycje, które łączy szeroka gama kolorystyczna i niezwykle ciekawa struktura. Dlatego nie dziwi fakt, że już zyskały imponujące grono wielbicieli.

AURA prosto z natury

Designerzy LECH modern fabrics stworzyli kolekcje, które wpisują się w najnowsze trendy w wyposażeniu wnętrz. Jest miękko, domowo i niezwykle stylowo, dzięki feerii najmodniejszych barw.  Eksperci marki długo pracowali nad ich wyglądem. Na tapet wzięto m.in. len. Inspirowana jego splotem struktura AURY i jej niebanalna kolorystyka przykuje uwagę każdego miłośnika natury. Kolekcja zawiera 16 odcieni: od ciepłych beży i brązów, przez pastelowe oranże i fiolety po błękity, granaty i szarości. Ponadto AURA charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie (90 000 cykli Martindale’a).

Aksamitny jak ORION

ORION  to prawdziwa gratka dla fanów ponadczasowych rozwiązań. Miłośnicy aksamitów i  welurów po prostu nie mogą przejść obok niego obojętnie. Tkanina jest bardzo miła w dotyku, ultramiękka i tętni wszystkimi kolorami tęczy. W skład kolekcji wchodzi aż 18 odcieni, w tym ciepłe brązy, turkusy, fiolety i szarości.

Efekty specjalne czyli ATOL

Struktura ATOLA jest inspirowana przędzą boucle. Kolekcja składa się z 8 kolorów. Znajdziemy tu czekoladowe brązy i czerń oraz beże i turkus. Tkanina ma ciekawą pętelkową strukturę przeplataną czarną nitką.

– Proponujemy  naszym klientom cenione od lat tkaniny w nowej odsłonie strukturalnej i kolorystycznej. Tak szeroka paleta barw tkanin z nowych kolekcji sprawia, że meble nimi obite znajdą zastosowanie zarówno w nowoczesnych loftowych wnętrzach, jak i w tych w stylu rustykalnym – mówi Edyta Świątek, dyrektor handlowy marki LECH modern fabrics.

– Designerski charakter tkaniny to jednak nie wszystko. Nowe kolekcje, tak jak pozostałe materiały z naszej oferty cechuje  najwyższa jakość wykonania potwierdzona przez międzynarodowe laboratoria – dodaje.

Tkaniny z nowych kolekcji są całkowicie nietoksyczne i odpowiadają wymaganiom higieniczności. Sprawdzą się w miejscach użyteczności publicznej, ponieważ można zamówić materiał z atestem trudnopalności.

Niebawem w ofercie pojawi się jeszcze kilka zaskakujących kolekcji materiałów obiciowych.