Od 15 do 28 lutego w naszym województwie trwają ferie zimowe. Z tej okazji sklep IKEA Łódź przygotował wyjątkowe atrakcje dla swoich klientów i ich małych podopiecznych. Przez całe ferie dzieci będą mogły jeszcze dłużej bawić się w sali zabaw Smaland, a w Restauracji IKEA Łódź zjedzą danie za 1 grosz. Dorośli mogą z kolei skorzystać z cenowych ofert specjalnych.

Ferie dla dzieci_IKEA Łódź (2)

Dłuższa zabawa i posiłek za 1 grosz
Choć dorośli także wypoczywają w czasie ferii, to okres ten jest dedykowany głównie dzieciom. To one bowiem mają przerwę w szkole i zamiast nauce, mogą oddać się zabawie. Dlatego IKEA Łódź, zachęca dzieci do spędzenia dłuższego czasu w Czarodziejskim Lesie Smaland. W okresie ferii, za okazaniem przez opiekuna karty IKEA Family, dzieci mogą korzystać z sali zabaw przez dwie godziny (a nie jak dotychczas przez godzinę) – oczywiście bezpłatnie.

Klubowicze IKEA Family mogą także skorzystać z wyjątkowej oferty w Restauracji IKEA Łódź. Przy zakupie dowolnego dania obiadowego, danie dziecięce przez cały okres ferii kosztuje tylko 1 grosz (do 1 dania obiadowego można zakupić maksymalnie 2 dania dziecięce w promocyjnej cenie).

Ferie dla dzieci_IKEA Łódź (1)

Cenowe oferty specjalne
Na Klubowiczów czeka też oferta specjalna na wszystkie pościele – do 23 lutego można je kupić o 15% taniej. A na wszystkich klientów wyjątkowe promocje obejmujące sypialnie i łazienki. Przy zakupie łóżka z materacem lub samego materaca, rozkładanej sofy lub mebli łazienkowych 10% zwracane jest na kartę rabatową. Już dziś warto więc zaplanować ferie w IKEA Łódź.

Więcej informacji na temat IKEA Łódź znajdziemy na stronie www.IKEA.pl/lodz.