W kuchni współczesna kobieta potrzebuje sprzymierzeńców z najwyższej półki. Zdrowie rodziny stanowi przecież najwyższe dobro. TERMISIL Huta Szkła Wołomin wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Oferuje narzędzia, dzięki którym można wyczarować prawdziwe smakowite cuda – i co najważniejsze – zdrowo i ekologicznie. To inwestycja, która procentuje!

Nowością na rynku jest żaroodporna forma do pieczenia ze szkła TERMISIL. 28 cm średnica naczynia pozwoli na nakarmienie nawet największych łasuchów. Okrągła forma do pieczenia ma profilowane brzegi, a wyjmowanie ciasta dzięki zastosowaniu odpowiednich technologii stanie się prawdziwą przyjemnością. To jednak nie wszystkie zalety formy do pieczenia tarty marki TERMISIL. Dodamy jeszcze jej uniwersalność: pieczesz, podajesz, przechowujesz, a wszystko w jednym naczyniu. Stos brudnych naczyń to przeżytek, wiemy bowiem jak ważny jest nasz wolny czas. Szanujemy go i pragniemy, abyś spędziła go przy stole, delektując się smakiem przygotowanej przez Ciebie tarty.

A jeśli męczyłaś się z wyciąganiem smakowitego dania i patrzyłaś, jak Twój kulinarny cud się rozpada – zapomnij o tym! Pieczenie w formie do pieczenia TERMISIL to gwarancja nieprzywierania ciasta. Od teraz wyciągnięcie kawałka tarty stanie się dziecinnie proste. Dodajmy do tego walory estetyczne – przyrządzone przez Ciebie danie w szklanym naczyniu wyglądać będzie imponująco! Ważna jest również kontrola pieczenia – dzięki przeźroczystej powierzchni jesteś w stanie sprawdzić stan wypieczenia boków i spodu tarty. Wyjmujesz danie wtedy, gdy uznasz, że jest już odpowiednio przypieczone.

Na słodko czy wytrawnie? Sprawdź, jaką tartę pokocha Twoja rodzina. Zrób jej prezent i upiecz ulubioną potrawę. Naszym zadaniem jest Tobie w tym pomóc, i uwierz nam – zrobimy to z największą przyjemnością.

Nowa szklana brytfanna do pieczenia ciasta, warzywnej tarty, quiche i innych potraw nie wchodzi w reakcje z jedzeniem, kusi ponadto wyjątkowo niską ceną. To najwyższa jakość, na którą zasługuje Twoja rodzina.