laureaci_gali_mistrzow_dobroplast__1_

12 lutego 2016 roku w hotelu Afrodyta w Radziejowicach pod Warszawą odbyła się „Gala Mistrzów Dobroplast”, podczas której spotkało się ponad 50 największych klientów Dobroplast Fabryka Okien Sp. z o.o. W trakcie uroczystości wspólnie z Mariuszem Witkiem, prezesem zarządu firmy, podsumowano najważniejsze sukcesy minionego roku.

Szóstka na szóstkę

„Gala Mistrzów Dobroplast”  rozpoczęła się przemówieniem Mariusza Witka, prezesa zarządu firmy. W trakcie wystąpienia prezes podziękował wszystkim dystrybutorom za zaangażowanie, trud oraz znakomite efekty wspólnych działań. Po krótkim wystąpieniu, przystąpiono do wyłonienia wśród zgromadzonych mistrzów w 6 różnych kategoriach.

 

Do grona tegorocznych laureatów wpisali się :

W kategorii NAJWYŻSZA WARTOŚĆ SPRZEDAŻY OKIEN I DRZWI ALUMINIOWYCH – Firma Makarski z Łodzi.

W kategorii NAJWYŻSZA WARTOŚĆ SPRZEDAŻY OKIEN DACHOWYCH – Firma Henko z Dobryszyc.

W kategorii NAJWYŻSZA WARTOŚĆ ZAKUPÓW PRODUKTÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH ENCORE I PRIME – Firma FHU Całka z Dąbrowy Górniczej.

W kategorii ODKRYCIE ROKU 2015 – Firma CAMBRIA.

W kategorii NAJWYŻSZY PROCENTOWY WZROST 2015 & 2014  – Firma Składokien.pl.

W kategorii NAJWYŻSZA WARTOŚĆ SPRZEDAŻY 2015 – Firma Expresokna z Bobrownik.

Po ogłoszeniu wyników plebiscytu Mariusz Witek, prezes zarządu Dobroplast Fabryka Okien

 

Sp. z o.o., pogratulował wszystkim zwycięzcom, zachęcając ich jednocześnie do walki o tytuł mistrza w następnym roku. Po części oficjalnej przystąpiono do wspólnego świętowania.

 

Dobroplast Fabryka Okien Sp. z o.o. to wiodąca na polskim rynku marka produkująca okna – PCV, okna plastikowe, okna dachowe oraz drzwi. Fabryka Okien Dobroplast powstała w 2000 roku w Starym Laskowcu koło Zambrowa i tam znajduje się jej główny zakład produkcyjny. Bezkonkurencyjna cena jak również jakość wytwarzanego asortymentu od lat podtrzymują pozytywne opinie klientów firmy Dobroplast. W ofercie marki  znajduje się wiele atrakcyjnych produktów takich jak: okna dachowe PCV Skylight, okna elewacyjne PCV – Avantgarde, energooszczędne Ovlo, Ovlo Classic, okna do domów pasywnych Encore i Prime oraz parapety PCV. Wśród propozycji znajdują się również okna i drzwi aluminiowe, rolety, a także moskitiery. Wszystkie produkty marki Dobroplast idealnie wpisują się w nowoczesne projekty aranżacyjne domów oraz mieszkań.

 

DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.

Stary Laskowiec 4

18-300 Zambrów

tel.: +48 86 276 35 00

fax: +48 85 674 32 55

e-mail: dobroplast@dobroplast.pl