Doskonała, domowa kuchnia nigdy się nie nudzi i nie przestaje inspirować do nowych kulinarnych kreacji. Czasem gotujemy sami, innym razem z dziećmi lub ze znajomymi, ale zawsze polegamy na urządzeniach, bez których nie może obyć się żadna współczesna kuchnia. Wśród mistrzów drugiego planu znakomitym artystą jest zlewozmywak, który w duecie z baterią tworzy  kuchenną strefę wody.

Granitowy lub ceramiczny  – niezależnie jaki materiał wybierzemy, zlewozmywak idealnie spełnia swoje funkcje, w zamian wymagając naprawdę niewiele.

Tegoroczna nowość w ofercie zlewozmywaków Franke – model Maris dostępny jest w wersji ceramicznej, z niezwykle wytrzymałego materiału opatentowanego przez Franke – Fraceram lub w wersji z kompozytu granitowego – Fragranit Plus. Odporny na zarysowania i uderzenia oraz zabrudzenia, wysokie temperatury więc  idealnie sprawdza się w kuchni, niezależnie od intensywności eksploatacji.  Wygodnie wyprofilowane, głębokie komory zlewozmywaka Franke Maris ułatwiają zmywanie większych naczyń czy płukanie owoców i warzyw. Odwracalność zlewozmywaka i automatyczna blokada wody są świetnym dopełnieniem dla pragmatycznego wzornictwa zlewozmywaka. Profilowana wkładka ociekowa i dodatkowe akcesoria sprawiają, że zlewozmywak Franke Maris doskonale sprawdza się przy wielu różnych kuchennych czynnościach. Intensywna, codzienna eksploatacja nie wpływa na wygląd zlewozmywaka przez wiele lat, a 15 letnia gwarancja producenta jest najlepszym potwierdzeniem jakości i wytrzymałości materiału, z którego wykonany został Maris.

Nawet w codziennej rutynie też można odnaleźć szczyptę magii, tak jak w pozornie prostych przedmiotach, jak kuchennych zlewozmywak może kryć się tajemnica radości z gotowania.

Więcej informacji o marce Franke i jej produktach znajduje się na stronie: www.franke.pl

Franke jest światowym liderem w produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Marka jest synonimem jakości i innowacji od ponad 100 lat. Produkowane przez markę zlewozmywaki, baterie, okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki i sortowniki odpadów wyróżnia szwajcarska jakość i precyzja. Franke zatrudnia 11 tys. pracowników na całym świecie, ma 83 oddziały, działa w 38 krajach. W Polsce marka obecna od 1993 r.