Firma Black Red White zajęła czołowe miejsca w tegorocznych rankingach największych firm Lubelszczyzny opracowanych przezKurier Lubelski oraz Dziennik Wschodni. Wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz został doceniony m.in. w takich kategoriach jak: Firmy z największym przyrostem zatrudnienia, Najwięksi pracodawcy oraz Najwięksi eksporterzy.

W „Setce Kuriera”, zestawieniu opracowanym przez redakcję Kuriera Lubelskiego, Black Red White uplasowała się na 6. pozycji w ogólnym rankingu oraz zajęła następujące lokaty w zestawieniach dodatkowych: 2. miejsce wśród Firm z największym przyrostem zatrudnienia, 3. wśród Największych eksporterów, 6. wśród Firm z największym zyskiem oraz 7. wśród Największych inwestorów w regionie.

„Złota Setka Dziennika Wschodniego” to drugi ranking, w którym co roku prezentowane są najlepsze firmy Lubelszczyzny. W całościowym zestawieniu tworzonym przez redakcję Dziennika Wschodniego Black Red White również znalazła się w pierwszej 10-ce – zajmując 6. miejsce. W zestawieniach dodatkowych polska grupa meblarska znalazła się w takich kategoriach jak: Najwięksi pracodawcy, Najwięksi eksporterzy, Przemysł, Najwyższy zysk brutto, Najwięksi inwestorzy oraz Dynamika zatrudnienia.

Cieszy nas wysoka pozycja, którą zajęliśmy w rankingach „Setki Kuriera” oraz „Złotej Setki Dziennika Wschodniego”. Obecność pośród największych firm Lubelszczyzny jest dowodem na to, że obrana przez nas strategia przekłada się na budowę silnej polskiej marki, jaką jest Black Red White. Biorąc pod uwagę wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań oraz dynamiczny rozwój sieci salonów wyposażenia wnętrz jesteśmy przekonani, że trend zatrudniania i tworzenia nowych miejsc pracy utrzyma się również w najbliższym czasie” – mówi Mariusz Serafin, Dyrektor ds. Marketingu i Aranżacji Black Red White S.A.

Black Red White może pochwalić się ponad 20-letnią tradycją w produkcji i sprzedaży mebli. W tym czasie firmie udało się wypracować wizerunek solidnego producenta i dystrybutora, ale przede wszystkim marki oferującej kompleksową i zróżnicowaną ofertę wyposażenia wnętrz.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne.

Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl