Myślisz o zakupie nowej pralki albo pralko-suszarki? Zależy ci na skutecznym, funkcjonalnym, a jednocześnie ekonomicznym sprzęcie? A dodatkowo chcesz zaoszczędzić pieniądze wydawane na środki piorące? Pomyśl o sprzęcie marki Indesit. Do 31 lipca przy zakupie dowolnej pralki lub pralko-suszarki z linii Innex, można otrzymać półroczny zapas tabletek marki Ariel – całkowicie za darmo!

Indesit i Ariel – skuteczny sposób na pranie

Na wszystkich, którzy zdecydują się na zakup pralki lub pralko-suszarki marki Indesit z linii Innex, czeka zapas tabletek do prania marki Ariel. Wystarczy na stronie internetowej www.indesit.pl zarejestrować zakupiony sprzęt. Po sprawdzeniu prawidłowości zgłoszenia, do uczestnika promocji zostanie wysłany prezent w postaci 90 kapsułek tabletek Ariel.

Wygodne rozwiązania

Urządzenia marki Indesit są praktyczne i zapewniają wygodę użytkowania. Pralki z linii Innex zostały tak zaprojektowane, aby można było jednym przyciskiem je włączyć, ustawić program oraz rozpocząć pranie. Zajmuje to zaledwie 2 sekundy. To najlepsze rozwiązanie dla codziennego prania – cykl ten, trwający jedyne 50 minut – doskonale sprawdzi się do usuwania zabrudzeń z bawełny oraz materiałów syntetycznych. Ponadto pralki z linii Innex, posiadają programy sportowe – to specjalnie opracowane przez Indesit cykle, przeznaczone dla osób aktywnych.

Sprytnie i komfortowo

Jeśli nasza łazienka jest stosunkowo mała i posiada już wystarczająco dużo elementów dekoracyjnych, aby dodatkowo nie ozdabiać jej sznurkami przy suficie na mokre pranie, warto pomyśleć o zakupie pralko-suszarki. Te z linii Innex marki Indesit są łatwe w użyciu i wygodne – podobnie jak w przypadku pralek z tej linii, wystarczy jeden przycisk aby włączyć, wybrać oraz rozpocząć suszenia cykl prania i suszenia. Ponadto są w stanie odświeżyć 1 kg ubrań w 30°C w jedyne 30 minut. Zapewniają najlepsze rezultaty codziennego prania wraz z przygotowaniem ubrań do łatwego prasowania.

Materiały na temat promocji dostępne są na stronie producenta www.indesit.pl, jak również w punktach sprzedaży. Regulamin promocji znaleźć można na stronie www.indesit.pl.