Jeśli przed urządzeniem wnętrza w modernistycznym stylu masz obawy, że będzie zbyt chłodne i surowe, skorzystaj z prostego sposobu, który złagodzi minimalistyczny klimat – zastosuj odpowiednie oświetlenie.

Do minimalistycznego wnętrza dobierz światło, które otuli przestrzeń ciepłym odcieniem. Możesz zastosować zarówno oświetlenie funkcjonalne, jak i ozdobne. Zarazem jednym jak i drugim z powodzeniem będziesz moderować atmosferę w domu. Ciepły strumień światła uzyskasz wieszając lampy, których wewnętrzna s  trona wypełniona jest odcieniami koloru żółtego. Możesz do tego wykorzystać lampę wiszącą Etna z oferty Black Red White. Lampa dostępna jest w dwóch kolorach, białym i czarnym, dlatego dobrze pasuje do minimalistycznych wnętrz, w których te kolory dominują. Metalową obudowę stonuje prążkowane wypełnienie w kolorze azteckiego złota, które rozprasza w pomieszczeniu światło o ciepłej barwie, nawet przy stosowaniu energooszczędnych żarówek z zimnym białym światłem. Podobny efekt uzyskasz wieszając lampy Alea, Sanga czy Kula. Ich kuliste kształty złagodzą geometryczną formę mebli i wprowadzą słoneczny nastrój.

Lampa wisząca kula_Black Red WhiteLampa Etna Black_Black Red WhiteLampa Alea_Black Red White

 

W modernistycznym wnętrzu, oprócz oświetlenia centralnego, warto stosować również dodatkowe źródła światła. Ich mniej intensywny strumień buduje bardziej przytulny klimat. Do oświetlenia dodatkowego możesz użyć kinkietów, spotów, lamp podłogowych, stołowych oraz świec. Rodzaj światła bocznego warto dobrać do czynności, jakie wykonujesz w określonym pokoju. Jeśli lubisz odpoczywać oglądając telewizję, włączaj lampy podłogowe, takie jak lampa Optica. Klosz ze szkła w mlecznym kolorze da dyskretne światło, dzięki czemu przyciemniony salon będzie przytulny i miły. Przyjmując gości, zapal mniejsze punkty świetlne np. kinkiety, które dają przyjemne, rozproszone światło, a także budują nastrój i dodają wnętrzu uroku. Spokojną aurę wprowadzisz do domu zapalając świece. Nic tak nie nada lirycznej nuty pokojowi, jak naturalny ogień. Oprócz wyjątkowego klimatu, świece wzbogacają przestrzeń również o zapach.

Lampa Amazonka_Black Red WhiteKinkiet Krabi_Black Red WhiteLampa Zibo_Black Red White

Światło wpływa na nasze samopoczucie i nadaje wnętrzu niepowtarzalny, łagodny klimat, dlatego wybierz lampę, która sprosta twoim oczekiwaniom. Szeroki wybór oświetlenia znajdziesz w e-sklepie z dekoracjami Black Red White na stronie www.dekoracje.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.