Pierwszy sklep JYSK został otwarty 35 lat temu. Z tej okazji firma proponuje wielkie świętowanie dobrymi ofertami oraz konkursem na fanpage: Facebook/JYSK.polska

Właściciel JYSK Lars Larsen 35 lat temu, otworzył swój pierwszy sklep w Aarhus, w Danii. To wydarzenie zasługuje na świętowanie. Z tej okazji cały kwiecień czekać będzie na naszych klientów jeszcze więcej fantastycznych ofert cenowych i niespodzianek.

Równocześnie ruszył najnowszy projekt firmy, czyli fan page na portalu Facebook. Internauci znajdą na oficjalnym profilu JYSK Polska informacje o produktach i inspiracje w dekoracji wnętrz. Strona będzie miejscem wymiany opinii i porad w zakresie naszych produktów.

Nasi fani nie będą się nudzić! 16 kwietnia startuje konkurs „Świętujemy 35 lat z JYSK”. Do wygrania 35 kart upominkowych o wartości 35 zł. Wystarczy przygotować zdjęcie, na którym widnieje produkt ze sklepu JYSK wraz z liczbą 35. Wszystkie prace zgłaszane są za pomocą aplikacji konkursowej znajdującej się na profilu firmy. Na zgłoszenia czekamy do 25 kwietnia 2014 do północy.

+++

 

JYSK GROUP ma swoje korzenie w Skandynawii. Pierwszy sklep otwarto w Danii w 1979 roku. Dziś JYSK GROUP posiada ponad 2100 sklepów oraz 18500 pracowników w 36 krajach.  W Niemczech i Austrii grupa działa pod nazwą Dänisches Bettenlager. Nazwa JYSK obowiązuje w pozostałych krajach. Ambicją JYSK GROUP jest oferowanie dobrej oferty dla każdego i obecność na każdym kontynencie. Właścicielem JYSK GROUP jest Lars Larsen, który jest również właścicielem sieci meblowych Bolia.com, IDEmøbler oraz ILVA – jak i wielu innych firm. Łączny obrót sieci LARS LARSEN GROUP to 2,9 miliarda euro.