kultowa wkrętarka Bosch
Bosch

Taka mała, a tak wiele potrafi! Dzięki kultowej wkrętarce Bosch IXO z wymiennymi końcówkami, nie tylko skręcisz meble, ale także przyprawisz potrawy, szybko i elegancko otworzysz wino oraz błyskawicznie rozpalisz grilla. Teraz możesz kupić wszystkie końcówki lub wybrać tę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.
Doprawisz potrawy i otworzysz wino
Jesteś miłośnikiem gadżetów i gotowania? Pokochasz wkrętarkę IXO z końcówką „IXO Spice” do mielenia przypraw. Dzięki niej szybko i bez wysiłku dodasz smaku każdej potrawie świeżo mielonym pieprzem, solą lub chilli. Na stole przyda Ci się także końcówka „IXO Vino”. Jak jej nazwa wskazuje, to końcówka z praktycznym korkociągiem ze stali szlachetnej, z którą łatwo i w elegancki sposób otworzysz każdą butelkę. Możesz mieć pewność, że zaimponujesz swoim gościom.

Rozpalisz grilla
Jeśli planujesz przyjęcie w ogrodzie dopilnuj, by nie zabrakło na nim końcówki „IXO Barbecue”. Dzięki temu adapterowi do rozpalania grilla błyskawicznie wzniecisz ogień i zostaniesz gwiazdą imprezy. „IXO Barbecue” w mgnieniu oka rozgrzewa węgiel do właściwej temperatury. Zapomnij o używaniu miecha, machaniu gazetą i męczącym dmuchaniu! W środku końcówki znajduje się dmuchawa, która jest napędzana ruchem obrotowym wkrętarki. Ognioodporny materiał i dodatkowy pasek na rękę, zapobiegający przypadkowemu upuszczeniu narzędzia, zapewnią Ci pełne bezpieczeństwo.

Przytniesz każdy materiał
Może organizujesz urodziny dziecka, na które przygotowujesz specjalne dekoracje? Żaden problem – z nową końcówką „IXO Cutter” precyzyjnie przytniesz kartony i tkaniny dekoracyjne oraz inne materiały o grubości do 6 mm. „IXO Cutter” sprawdzi się we wszelkich pracach domowych i projektach „Do It Yourself” wymagających dokładnego cięcia. Nie musisz też martwić się o wymianę ostrza – nóż w końcówce posiada właściwości samoostrzące.

Skręcisz meble
Kolekcja IXO zawiera także akcesoria, dzięki którym bez problemu i samodzielnie skręcisz wszystkie meble. Możesz wybrać adapter kątowy, do wkręcania blisko krawędzi lub regulujący moment obrotowy. Każdy z nich ułatwi Ci pracę w miejscach trudnodostępnych.

Wszystkie lub jedna – Ty wybierasz
Teraz możesz kupić wszystkie akcesoria z IXO Collection lub wybrać pojedyncze adaptery i końcówki. Sugerowana cena detaliczna każdego z elementów wynosi 69 PLN za każdy produkt.