Dobierając oświetlenie do wnętrz mieszkania, zazwyczaj na pierwszym miejscu stawiamy jego funkcjonalność. Są jednak pomieszczenia, w których oprócz konieczności odpowiedniego doświetlenia liczy się także coś więcej – nastrój i klimat, jaki im nadamy. Idealnym połączeniem funkcjonalności i modnego stylu jest nowość w kolekcji Nowodvorski Lighting – kinkiet LIA LED.

lia_led_nowodvorski_aranzWalory nowoczesnego designu lampy LIA LED dostrzegą zarówno zwolennicy minimalizmu, jak i miłośnicy ozdobnych form i kompozycji. Kwadratowa oprawa kinkietu o rozmiarach 10×10 cm, wykonana z aluminium, przykuwa uwagę swą prostotą. Jej biel idealnie wkomponuje się w jasne, nowoczesne wnętrza – za dnia będąc elementem zdobiącym, a wieczorami nastrojowo rozświetlającym ścianę dwukierunkowo (w górę i w dół). Dzięki światłu w kolorze ciepłej bieli może stanowić ona nastrojowe doświetlenie sypialni czy przedpokoju.

Lampa LIA LED marki Nowodvorski Lighting posiada jedno źródło światła typu LED EPISTAR, o mocy maksymalnej 6W i kącie świecenia 89 stopni. Jej urok można także dostrzec w połączeniu kilku sztuk, komponując w ten sposób na ścianie rozświetlone romby. Dzięki dwukierunkowemu rozproszeniu światła, kinkiet LIA LED doskonale wyróżni elementy wnętrza.

Kinkiet LIA LED marki Nowodvorski Lighting

Cena detaliczna: 217 71 zł brutto

Firma Technolux Sp.j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa, Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy, na Węgry i do Wielkiej Brytanii.