Minimalistyczna forma, uniwersalna kolorystyka i optymalna ilość dostarczanego światła – tak w prostych słowach opisać można elegancką i funkcjonalną lampę zewnętrzną. Wszystkie te wymagania spełnia kinkiet MUNO, dostępny w ofercie marki Nowodvorski Lighting.

muno_nowodvorski_lightingLampa zewnętrzna MUNO marki Nowodvorski Lighting to propozycja dla osób, które szukają minimalistycznych rozwiązań aranżacyjnych. Prosty kinkiet zewnętrzny o wymiarach 22×13 cm, wykonany z aluminium w grafitowym kolorze, odpowiednio oświetli newralgiczne fragmenty elewacji domu i równocześnie nie zaburzy bryły budynku. Konstrukcja oprawy, przypominająca prostokątną obręcz z zaokrąglonymi narożnikami sprawia, że światło może rozchodzić się zarówno ku górze, jak i ku dołowi, dokładnie akcentując wybrane miejsca. W lampie MUNO zastosowano jedno źródło światła typu LED CREE o mocy 6W i kącie świecenia 120 stopni.

Kinkiet marki Nowodvorski Lighting przeznaczony jest do montażu na zewnątrz budynku, dlatego też użytkowników powinna zainteresować informacja o posiadanym przez lampę stopniu ochrony IP54. Norma szczelności na tym poziomie oznacza, że produkt jest skutecznie zabezpieczony zarówno przed wnikaniem pyłu, jak i padającymi pod dowolnym kątem kroplami deszczu.

Kinkiet MUNO marki Nowodvorski Lighting

Cena detaliczna: 314,88zł brutto

Firma TechnoluxSp. j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa, Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy, na Węgry i do Wielkiej Brytanii.

Nowodworski Sp.j.

ul. Bojemskiego 11

42-202 Częstochowa

Tel +48 343449110

www.nowodvorski.com

nowodvorski@nowodvorski.com