GLOBALO_ARGENTELO_BLACK_1_medium

Kuchnie otwarte na salon czy jadalnię to coraz częściej spotykane rozwiązanie, dlatego wychodząc na przeciw obecnym trendom, przedstawiamy projekt eleganckiego wnętrza, łączącego w sobie trzy strefy – kuchnię, jadalnię, oraz salon. Nad całością króluje jeden z najciekawszych produktów marki GLOBALO – czarny okap wyspowy Argentelo.

Wnętrze zaprezentowane na wizualizacji utrzymane jest w jasnych, delikatnych odcieniach, dzięki czemu zyskujemy dodatkowy efekt przestronności. W jasnych barwach utrzymano także strefę kuchenną, a jedynymi akcentami przełamującymi śnieżno-śmietankową strukturę jest czarny okap Argentelo, znajdujący się w centralnym miejscu pomieszczenia, tuż nad wyspą kuchenną.

Dzięki niepowtarzalnej linii i wysokiej jakości wykonaniu, czarny okap wyspowy Argentelo 80.2 Black z linii GLOBALO Exclusive budzi nieustające zainteresowanie architektów i klientów indywidualnych.

Kuchnia oraz jadalnia otwarte są na salonik, którego wystrój w całości harmonizuje z pozostałymi strefami w pomieszczeniu. Dzięki innowacyjnej technologii, okap wyspowy Argentelo spełnia nie tylko rolę pochłaniacza, oczyszczając całe pomieszczenie z pary wodnej, tłuszczu i zapachów, ale także doskonalespisuje się w roli lampy o intrygującej bryle. Okap ten daje możliwość dopasowania barwy oświetlenia do upodobań użytkownika, dzięki czemu doskonale sprawdza się jako element dekoracyjnej instalacji świetlnej w pomieszczeniu łączącym w sobie kuchnię, salon i jadalnię.

GLOBALO_ARGENTELO_BLACK_2_medium
GLOBALO_ARGENTELO_BLACK_3_medium

Marka ta od 2001 roku pracuje nad udoskonaleniem i rozwojem technologii bardzo cichej, efektywnej i wydajnej pracy ekologicznych oraz energooszczędnych okapów kuchennych wysokiej jakości. Produkty marki GLOBALO cieszą się rosnącym zainteresowaniem wśród klientów i projektantów wnętrz kuchennych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą marki GLOBALO.

www.globalo.pl