Kto powiedział, że profesjonalne gotowanie to domena szefów kuchni i ogromnych, wolnostojących kuchni gazowych? Z myślą o miłośnikach tradycyjnego gotowania na gazie, którzy poszukują nowoczesnych rozwiązań, a tym samym dysponują ograniczoną powierzchnią w kuchni, powstała linia płyt gazowych Compatto marki Freggia.

Eleganckie żeliwne ruszty, nowoczesne szło – marka Freggia prezentuje nową linią płyt gazowych, dedykowaną niewielkim kuchniom. Seria Compatto to dwa nowe modele: czarna, trzypalnikowa płyta gazowa HC430VGB oraz dwupalnikowa płyta HC320VG o szerokości zaledwie 30 cm w dwóch kolorach — białym i czarnym.

Minimalistyczny design

To, co wyróżnia nowe płyty gazowe Freggia to przede wszystkim minimalistyczny design, dopełniony eleganckimi, fazowanymi krawędziami, które podkreślą efekt wykorzystanego w nich szkła Triplex. Płyty oraz ich wszystkie komponenty zostały wykonane w najlepszych, włoskich fabrykach sprzętu AGD.

PŁYTA DO ZABUDOWY FREGGIA HC430VGB

Freggia dba o to, aby jej płyty gazowe były jak najbardziej wygodne w codziennym użytkowaniu. Pokrętła wyposażone w automatyczną zapalarkę zostały umieszczone pośrodku urządzenia, aby uniknąć jego kontaktu z nagrzanymi naczyniami, a pola grzewcze mają jeszcze bardziej zróżnicowaną średnicę, co jest szczególnie przydatne w kuchni o ograniczonych przestrzeniach roboczych. Model HC430VGB o szerokości 45 cm ma trzy pola grzewcze przeznaczone na naczynia o różnych średnicach: 10-14, 16-18 oraz 20-22cm. Z kolei płyta Freggia HC320VG to tylko 30 cm szerokości oraz dwa pola grzejne – dla naczyń o średnicy 10-14 oraz 20-22 cm.

PŁYTA DO ZABUDOWY FREGGIA HC320VGB

Bezpieczna w codziennym użytkowaniu

We wszystkich płytach gazowych Freggia zastosowano szereg rozwiązań, dzięki którym korzystanie z urządzeń jest bezpieczne dla całej rodziny. Szkło Triplex o podwyższonej odporności na obciążenia mechaniczne jest niezwykle łatwe do czyszczenia, bezpieczne w codziennym użytkowaniu i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie palniki wyposażone są w zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, które automatycznie odcina jego dopływ w razie przypadkowego zalania lub gdy płomień zgaśnie. Natomiast dzięki wykorzystaniu żeliwnych rusztów, odpornych na ogień i wysoką temperaturę, płyta gazowa Freggia przez wiele lat będzie efektownym elementem kuchni.

PŁYTA DO ZABUDOWY FREGGIA HC320VGW

Produkty FREGGIA dostępne są w wybranych salonach ze sprzętem AGD/RTV. Więcej informacji o asortymencie marki można znaleźć na stronie internetowej: www.freggia.pl