Black Red White stwarza doskonałą okazję dla osób, które planują przeprowadzenie wakacyjnych zmian we wnętrzach. Do 22 lipca trwa promocja na komody – można nabyć je aż 25% taniej. Dzięki funkcjonalnym meblom utrzymanie ładu w domu będzie zdecydowanie łatwiejsze.

Komody to niezwykle praktyczne meble, które są w stanie pomieścić wiele drobiazgów oraz podręcznych, trudnych do uporządkowania przedmiotów. Dodatkowo dzięki niewielkim wymiarom i różnym kształtom można je z powodzeniem dopasować do każdego pomieszczenia w domu. W ramach aktualnej promocji w sklepach Black Red White dostępny jest szeroki wybór komód w niższych cenach. Znaleźć możemy komody z kolekcji Rosti – charakteryzujące się wyjątkowym designem, komodę z linii Optica – która z łatwością pomieści wiele niezbędnych rzeczy czy komodę Danton – zaprojektowaną w nowoczesnym stylu.

Komody Black Red White_600x450

Najnowsza promocja w salonach Black Red White jest idealną okazją do zmiany wystroju wnętrza domu. Dzięki dostępności wielu modeli można z łatwością dostosować mebel do indywidualnej przestrzeni wybierając spośród gotowych kolekcji lub zaprojektować element według własnych preferencji, korzystając z możliwości, jakie zapewnia kolekcja Possi – za sprawą kilku kliknięć można stworzyć mebel o wybranym układzie oraz kolorze. Okazje cenowe obowiązują do 22 lipca.

Pełną ofertę promocyjną znaleźć można na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.