W odpowiedzi na rosnące oczekiwania i potrzeby Klientów w dniach 22-23 maja firma Black Red White otworzyła na nowo trzy kolejne salony partnerskie ze zmodernizowaną ekspozycją mebli i dodatków. Teraz także mieszkańcy Koszalina, Piaseczna oraz Białobrzegów mają w zasięgu ręki nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, które ułatwią urządzanie wymarzonego wnętrza.

  • Koszalin, ul. Gnieźnieńska 94 – na dwóch poziomach o łącznej powierzchni 1300 m2zaaranżowano kilkanaście przykładowych wnętrz pokojów dziennych, młodzieżowych, jadalni i sypialni. Na Klientów czeka również dział poświęcony kuchniom, w którym zaprezentowano meble kuchenne z kolekcji Family Line.
  • Piaseczno, ul. Wojska Polskiego 17 – jedyny salon Black Red White na terenie powiatu piaseczyńskiego zajmuje przestrzeń 850 m2, którą podzielono na kilka praktycznych stref, w których zaaranżowano aż 37 przykładowych wnętrz. Zaprezentowano w nich ciekawe podpowiedzi oraz inspiracje do urządzania zarówno małych, jak i dużych domowych pomieszczeń. W ofercie sklepu znajduje się również ekspozycja stołów, krzeseł, mebli tapicerowanych, a także strefa dobrych cen oraz stoisko z dekoracjami.
  • Białobrzegi, ul. Reymonta 46 – w zoptymalizowanym wnętrzu sklepu wyeksponowano nowości oraz uznane już przez Klientów kolekcje meblowe zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. W strefie poświęconej kuchniom zaprezentowano przykładowe aranżacje z wykorzystaniem mebli modułowych Family Line oraz Junona Line.

W każdym z re-otwartych sklepów mieszkańcy miast mogą również zakupić funkcjonalne i pojemne szafy z drzwiami przesuwnymi oraz wygodne i eleganckie narożniki, sofy i zestawy wypoczynkowe z szerokiej oferty mebli tapicerowanych. W salonach znajdują się także działy wyprzedaży, gdzie od ręki dostępnych jest wiele mebli w atrakcyjnych cenach. Klienci mogą również skorzystać z usług dodatkowych – transportu oraz profesjonalnego montażu.

Więcej informacji na temat nowych ekspozycji w salonach partnerskich Black Red White znaleźć można na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne.

Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.