Połączenie przyjemności gotowania, jedzenia i rozmowy wydaje się być rozwiązaniem idealnym. Mając do dyspozycji dużą przestrzeń w domu warto zadbać o to, aby takie wielofunkcyjne miejsce było wyposażone w odpowiednie sprzęty i cieszyło się dobrą atmosferą. Marka Freggia przygotowała pełną gamę funkcjonalnych udogodnień kuchennych, wśród których można znaleźć urządzenia odznaczające nie tylko  estetyką i przyjemną nutą konserwatyzmu, ale także wykorzystaniem najnowszych technologii takich jak: system katalitycznego czyszczenia, wymuszona konwekcja czy zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu.

Według obowiązujących trendów  kuchnia powinna być minimalistyczna i dyskretna w kolorystyce. Modne meble wykorzystujące motywy kamienia i drewna w zestawieniu ze sprzętem AGD utrzymanym w ciemnej kolorystyce, sprawią, że pozostanie ona domowa i przytulna, a jednocześnie wyróżni się świetnym, nowoczesnym designem. Urządzenia takie jak piekarnik, płyta, czy okap powinny współgrać z resztą zabudowy, a jednocześnie nadawać unikalny i niepowtarzalny styl całemu wnętrzu.

Nieograniczone możliwości

Nowoczesny piekarnik do zabudowy marki Freggia OEHG11X posiada aż 11 funkcji programowania, co pozwala dobrać optymalną opcję pieczenia do przygotowywanej potrawy. Jednoczesna praca wentylatora i tylnej grzałki (true fun) to profesjonalny program, który rekomendowany jest do pieczenia dań umieszczonych na kilku poziomach. Co ważne, można piec w jednym czasie różne potrawy, a mimo to, ich zapachy nie będą się nawzajem przenikać. Piekarnik posiada także elektryczny grill, dzięki któremu można  w wygodny sposób przyrządzić mięso, ryby czy warzywa.  Dodatkowo, urządzenie wyposażone jest w samoczyszczący się, tylny panel katalityczny ułatwiający utrzymanie w czystości nawet najbardziej niedostępnych miejsc.  Dotykowy interfejs stanowi alternatywę dla tradycyjnych pokręteł.

Potrójna moc

Wśród szerokiej gamy urządzeń gospodarstwa domowego, Freggia posiada linię funkcjonalnych płyt gazowych z palnikiem „potrójna korona”.  Obecność palnika „turbo” z trzema rzędami płomieni, pozwala na przygotowywanie posiłków w dużych naczyniach. To także znaczne skrócenie czasu ich ogrzewania w porównaniu z ich konwencjonalnymi odpowiednikami. Model płyty do zabudowy Freggia HA640VGTB wyposażony jest w zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, gwarantujące pełne bezpieczeństwo urządzeń. Dzięki tej funkcji, dopływ gazu zostanie automatycznie odcięty w sytuacji przypadkowego zalania lub zdmuchnięcia płomienia.

 

Stylowa ochrona

Dopełnieniem nowoczesnej kuchni będzie okap kominowy z linii Moderno, model Freggia CHC16B. Posiada on trzy poziomy prędkości, dając tym samym możliwość wyboru optymalnego trybu pracy urządzenia. W okapach tych montowane są najnowocześniejsze silniki, które zapewniają wydajność na poziome od 625 m3/h. Wszystkie okapy kuchenne Freggia wyposażone są w trwałe filtry przeciwtłuszczowe wykonane z aluminium, które z łatwością można wyjąć i umyć. Dodatkowo, okapy Freggia posiadają specjalne zabezpieczenie, zapobiegające cofaniu się zanieczyszczonego powietrza z przewodu wentylacyjnego do pomieszczenia kuchennego.

 

Urządzenia marki FREGGIA kosztują od 1 199 zł do 2 249 zł.

 

Produkty FREGGIA dostępne są w wybranych salonach ze sprzętem AGD/RTV. Więcej informacji
o asortymencie marki można znaleźć na stronie internetowej: www.freggia.pl