Funkcjonalna, nowoczesna, efektowna i dopasowana do indywidualnych potrzeb – taka powinna być kuchnia marzeń! Najnowsze kolekcje kuchni na wymiar Senso Kitchens od Black Red White sprawią, że przyrządzanie posiłków stanie się czystą przyjemnością, a kuchnia – ulubionym miejscem wszystkich domowników.

Ofertę kuchni na wymiar tworzą liczne kolekcje w stylu nowoczesnym i klasycznym. Do wyboru jest aż 50 wzorów frontów w 170 kolorach!  Szeroki wachlarz materiałów i tekstur, blaty o różnych grubościach, 150 modeli uchwytów oraz ponad 200 rodzajów szafek o różnych wymiarach i funkcjach pozwala stworzyć kuchnię „szytą na miarę”.

Kolekcja Kasetta dedykowana jest miłośnikom niewymuszonej elegancji. Stylizowane fronty oraz idealnie dopracowane detale sprawią, że malownicza Prowansja zawita w naszym domu. Nowoczesne rozwiązania zastosowane w tych meblach ułatwiają przechowywanie produktów i organizację wnętrza szafek oraz szuflad, co z pewnością podnosi komfort użytkowania. Fronty Kasetta dostępne są aż w 59 kolorach.

Przyrządzanie posiłków będzie niezwykle przyjemne i wygodne dzięki najnowszej kuchni 87th Smooth Street. Pojemne szafki i głębokie szuflady pomieszczą wszystkie niezbędne w kuchni smakosza rzeczy – od garnków przez sztućce, aż po produkty żywnościowe. Dolna zabudowa kuchni zachwyca frontami w oryginalnym wybarwieniu shiraz wenge, a w ofercie jest aż 75 kolorów do wyboru. Nowoczesny charakter podkreślają również szklane, lakierowane na wysoki połysk fronty szafek górnych, które otwierają się przez delikatne naciśnięcie.

Z kolei kuchnia skomponowana z dwóch wzorów frontów, 37th Savana Avenue oraz 38th Elysee Avenue dedykowana jest osobom ceniącym indywidualne i nietuzinkowe wnętrza. Ciekawe zestawienie kolorystyczne jasnej magnolii z ciepłym, wyrazistym dębem legno nadaje kuchni wyjątkowy charakter. Wygodę i najwyższy komfort użytkowania zapewnią praktyczne rozwiązania, takie jak akcesoria firmy Blum z dożywotnią gwarancją jakości. Tymi funkcjonalnymi kuchniami można cieszyć się przez lata.

Kuchnie Senso Kitchens z oferty Black Red White cechuje wysoka jakość materiałów, precyzja wykonania oraz możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb. Z meblami Senso łatwo urządzić każdą przestrzeń, nawet o nietypowej wielkości czy układzie. Klienci studiów kuchni Black Red White mogą liczyć na pomoc projektanta, który wykona fachowy pomiar pomieszczenia kuchennego oraz profesjonalny projekt wraz z wizualizacją i wyceną.

Więcej inspirujących kolekcji Senso Kitchens znaleźć można na stronie www.brw.com.pl.

Informacje ogólne o Grupie Black Red White:

Black Red White to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20% udziałem w rynku pod względem wartości sprzedaży.

Już od ponad 20 lat Black Red White proponuje najbardziej rozbudowaną ofertę wyposażenia wnętrz dostępną na rynku – wysokiej jakości meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane oraz stoły i krzesła. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie czy jadalni.

W skład Grupy Kapitałowej wchodzi BLACK RED WHITE S.A. i 22 spółki zależne, w tym 11 podmiotów zagranicznych zlokalizowanych na Ukrainie, Białorusi, Słowacji, Węgrzech, w Rosji oraz Bośni i Hercegowinie. Działalność produkcyjna na rzecz Black Red White prowadzona jest w 21 zakładach produkcyjnych w Polsce i za granicą.

Grupa Black Red White realizuje sprzedaż detaliczną poprzez rozbudowaną sieć dystrybucji zarówno w kraju, jaki i poza jego granicami, za pośrednictwem salonów własnych oraz setek partnerów handlowych.

W Polsce sprzedaż mebli i artykułów wyposażenia wnętrz – poza ok. 800 punktami partnerskimi –  jest realizowana przez sieć 74 salonów własnych, w tym 12 sklepów wielkopowierzchniowych (o powierzchni 10 – 15 tys. m2) we Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Zabrzu, Będzinie, Chorzowie, Łodzi, Bydgoszczy, Poznaniu, Warszawie i Gdańsku. Firma posiada również salony własne poza granicami kraju, zlokalizowane głównie na terenie Ukrainy, Białorusi, Słowacji i Węgrzech.

Grupa Black Red White lokuje ponad 40% swojej sprzedaży za granicą. Asortyment Grupy dostępny jest, poza rynkiem polskim, w ponad 40 krajach świata m.in.: Słowacji, Czechach, Węgrzech, Rumunii, Rosji, Łotwie, Litwie, Estonii, Ukrainie, Białorusi, Niemczech, Austrii, Belgii, Bułgarii, Bośni i Hercegowinie, Chorwacji, Serbii, Grecji, krajach skandynawskich, Kazachstanie, Kirgistanie, Mongolii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii czy Kanadzie.

Krajowa sprzedaż hurtowa prowadzona jest w oparciu o centrum logistyczne w Mielcu oraz 7 hurtowni regionalnych. Podobna strategia w zakresie handlu hurtowego realizowana jest na rynkach zagranicznych. Grupa dysponuje hurtowniami własnymi na terenie Słowacji, Ukrainy, Białorusi, Rosji oraz Bośni i Hercegowiny.

Dominującą pozycję w Grupie Black Red White zajmuje spółka BLACK RED WHITE S.A. Pełni ona nadzór właścicielski nad podmiotami zależnymi oraz sprawuje funkcję koordynującą w zakresie zakupów, produkcji i sprzedaży prowadzonych przez spółki należące do Grupy.

Na rzecz Black Red White – w spółkach zależnych oraz współpracujących z Grupą – pracuje łącznie ponad 11 tys. pracowników.

Oferta Grupy Black Red White obejmuje następujące grupy produktowe:
•    meble pokojowe o stylistyce nowoczesnej i klasycznej, w tym meble do pokoi dziennych i młodzieżowych, sypialni, jadalni, biura oraz przedpokoju
•    nowoczesne i klasyczne meble kuchenne wykonywane na wymiar lub sprzedawane w gotowych kompletach
•    bogata gama krzeseł i stołów
•    meble tapicerowane
•    szafy z drzwiami przesuwnymi
•    artykuły wyposażenia wnętrz, m.in. tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz dodatki do kuchni, garderoby czy jadalni.
•    materace

Więcej informacji o produktach znajdą Państwo na stronie www.brw.com.pl