Na wszystkich, którzy planują urządzić nową kuchnię lub chcą odświeżyć obecną, czeka nie lada gratka. Do 28 kwietnia Klienci Black Red White mogą kupić meble kuchenne na wymiar Senso Kitchens 20% taniej. Teraz wybór odpowiednich mebli do kuchni marzeń będzie jeszcze przyjemniejszy!

Niezależnie czy kuchnia zajmuje małą czy dużą powierzchnię, jest zamknięta czy otwarta na pokój, lubimy spędzać w niej czas. Warto zatem zadbać o to, aby była praktyczna i funkcjonalna oraz cieszyła estetycznym wyglądem.

W ofercie kuchni na wymiar Black Red White można znaleźć szeroki wybór atrakcyjnych kolorów i materiałów. Dostępne są fronty w stylu minimalistycznym, skandynawskim, klasycznym albo rustykalnym. Klienci mogą wybierać spośród ponad 200 rodzajów szafek o różnorodnych wymiarach i funkcjach oraz ponad 70 blatów o różnej grubości. Do wyboru jest również ponad 150 wzorów uchwytów, które nadają kuchni wyjątkowy charakter.

Najwyższy komfort użytkowania zapewniają praktyczne rozwiązania do wyposażenia szafek kuchennych. W szerokiej gamie akcesoriów znajdują się m.in.: prowadnice szuflad z systemem cichego domykania z dożywotnią gwarancją jakości, systemy organizujący wnętrze szuflad, sortowniki na odpady, system mechanicznego wspomagania otwierania drzwi bez uchwytów, szeroka gama energooszczędnych oświetleń oraz wiele innych.

Kuchnie Senso Kitchens z oferty Black Red White wyróżniają się wysoką jakością materiałów i wykonania, inspirującymi aranżacjami oraz możliwością dopasowania do indywidualnych potrzeb. Klienci studiów kuchni Black Red White mogą liczyć na pomoc projektanta, który przygotuje profesjonalny projekt wraz z wizualizacją i wyceną.

Teraz kuchnie na wymiar Senso Kitchens można kupić aż 20% taniej! Szczegóły promocji można znaleźć na stronie www.brw.com.pl.

Informacje ogólne o Grupie Black Red White:

Black Red White to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20% udziałem w rynku pod względem wartości sprzedaży.

Już od ponad 20 lat Black Red White proponuje najbardziej rozbudowaną ofertę wyposażenia wnętrz dostępną na rynku – wysokiej jakości meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane oraz stoły i krzesła. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie czy jadalni.

W skład Grupy Kapitałowej wchodzi BLACK RED WHITE S.A. i 22 spółki zależne, w tym 11 podmiotów zagranicznych zlokalizowanych na Ukrainie, Białorusi, Słowacji, Węgrzech, w Rosji oraz Bośni i Hercegowinie.

Działalność produkcyjna na rzecz Black Red White prowadzona jest w 21 zakładach produkcyjnych w Polsce i za granicą.

Grupa Black Red White realizuje sprzedaż detaliczną poprzez rozbudowaną sieć dystrybucji zarówno w kraju, jaki i poza jego granicami, za pośrednictwem salonów własnych oraz setek partnerów handlowych.

W Polsce sprzedaż mebli i artykułów wyposażenia wnętrz – poza ok. 800 punktami partnerskimi –  jest realizowana przez sieć 74 salonów własnych, w tym 12 sklepów wielkopowierzchniowych (o powierzchni 10 – 15 tys. m2) we Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Zabrzu, Będzinie, Chorzowie, Łodzi, Bydgoszczy, Poznaniu, Warszawie i Gdańsku. Firma posiada również salony własne poza granicami kraju, zlokalizowane głównie na terenie Ukrainy, Białorusi, Słowacji i Węgrzech.

Grupa Black Red White lokuje ponad 40% swojej sprzedaży za granicą. Asortyment Grupy dostępny jest, poza rynkiem polskim, w ponad 40 krajach świata m.in.: Słowacji, Czechach, Węgrzech, Rumunii, Rosji, Łotwie, Litwie, Estonii, Ukrainie, Białorusi, Niemczech, Austrii, Belgii, Bułgarii, Bośni i Hercegowinie, Chorwacji, Serbii, Grecji, krajach skandynawskich, Kazachstanie, Kirgistanie, Mongolii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii czy Kanadzie.

Krajowa sprzedaż hurtowa prowadzona jest w oparciu o centrum logistyczne w Mielcu oraz 6 hurtowni regionalnych. Podobna strategia w zakresie handlu hurtowego realizowana jest na rynkach zagranicznych. Grupa dysponuje hurtowniami własnymi na terenie Słowacji, Ukrainy, Białorusi, Rosji oraz Bośni i Hercegowiny.

Dominującą pozycję w Grupie Black Red White zajmuje spółka BLACK RED WHITE S.A. Pełni ona nadzór właścicielski nad podmiotami zależnymi oraz sprawuje funkcję koordynującą w zakresie zakupów, produkcji i sprzedaży prowadzonych przez spółki należące do Grupy.

Na rzecz Black Red White – w spółkach zależnych oraz współpracujących z Grupą – pracuje łącznie ponad 11 tys. pracowników.

Oferta Grupy Black Red White obejmuje następujące grupy produktowe:
•    meble pokojowe o stylistyce nowoczesnej i klasycznej, w tym meble do pokoi dziennych i młodzieżowych, sypialni, jadalni, biura oraz przedpokoju
•    nowoczesne i klasyczne meble kuchenne wykonywane na wymiar lub sprzedawane w gotowych kompletach
•    bogata gama krzeseł i stołów
•    meble tapicerowane
•    szafy z drzwiami przesuwnymi
•    artykuły wyposażenia wnętrz, m.in. tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz dodatki do kuchni, garderoby czy jadalni.
•    materace

Więcej informacji o produktach znajdą Państwo na stronie www.brw.com.pl