Możesz spać spokojnie, w Black Red White pomyślano o wszystkim, czego potrzebujesz, by budzić się w dobrym nastroju. Dzięki wyjątkowo wygodnej promocji możesz teraz wyposażyć swoją sypialnię w odpowiednio dobrany materac, do którego elastyczny stelaż otrzymasz GRATIS.

Pozycja, w jakiej śpimy, wpływa na jakość naszego wypoczynku, a to przekłada się na samopoczucie już od poranka. Aby rano obudzić się wypoczętym i w pełni sił, wystarczy wybrać odpowiedni materac oraz dopasowany do niego stelaż. Warto zrobić to już teraz, ponieważ przy zakupie materaca w Black Red White elastyczny stelaż dostaniesz gratis.

Promocja stelaż gratis w Black Red White 600x450

Promocyjną ofertą objęte są materace wykonane z wysokiej jakości tworzyw i w oparciu o nowe technologie. Wśród nich znajdziemy miedzy innymi materac Magnus q-dry & soft wypełniony antybakteryjną pianką Ultra-Fresh® i pokryty pokrowcem nadającym się do prania w pralce. Model posiada 7 stref twardości i zapewnia ergonomiczne podparcie ciała. W promocji dostępny jest także materac o średniej twardości Luxurius solar wykonany z profilowanej pianki wysokoplastycznej, zapewniający maksymalny komfort w trakcie snu. Dla osób o najwyższych wymaganiach stworzono materac Sensual soft wypełniony reagującą na temperaturę pianką visco, która zapewnia cyrkulację powietrza.

Do każdego z wymienionych materacy otrzymasz stelaż Ergo Plus wykonany z klejonego warstwowo drewna. Elastyczny stelaż podzielony na 7 stref twardości współpracuje z materacem, dopasowując się do ułożenia ciała, a sprężyste listwy zapewniają jego dodatkową amortyzację.

Wyśpij się tak, jak lubisz! W Black Red White do 31.01.2015 r. trwa promocyjna oferta, w której do materaca otrzymasz elastyczny stelaż gratis. Szczegóły promocji znajdziesz na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.