Dewizą marki KWC jest nieustanne dążenie do perfekcji poprzez stałe doskonalenie swojej palety produktów. Tak powstał zlewozmywak, który stanowi dopełnienie kuchennego wnętrza i tworzy idealną całość w zestawie z baterią. Nowa era kuchennego wzornictwa zaczyna się tam, gdzie nie ma miejsca na kompromisy.

Linia KWC ERA to baterie i zlewozmywaki, których powściągliwe wzornictwo i idealnie dobrane proporcje dają wrażenie harmonii i symetrii. Pragmatyczna perfekcja detali i staranność wykonania sprawdzą się przez lata intensywnej eksploatacji, gdyż niezawodność jest znakiem rozpoznawczym marki KWC.

Zlewozmywaki wyposażone są w niewidoczny przelew: to wyjątkowe rozwiązanie, gdzie otwór przelewowy jest ukryty, co nadaje produktowi prosty, a zarazem wyrafinowany charakter. Zlewozmywaki posiadają ultra-cienką i precyzyjnie wykonaną krawędź, która jest całkowicie zintegrowana z blatem kuchennym. Perfekcja w strefie wody jest niezbędna do komfortu codziennego korzystania z urządzeń, które towarzyszą nam w absolutnie każdej, kuchennej czynności.

Stalowa obudowa baterii często dominuje w strefie zmywania, ale w przypadku KWC ERA ważną rolę odgrywają także ekskluzywne dodatki, takie jak deska do krojenia z drewna tekowego oraz stalowa wkładka ociekowa. Wzornictwo baterii KWC ERA zostało dopracowane w najdrobniejszych detalach, a najmniejsza średnica wylewki i piękny w swojej prostocie minimalizm formy są tego najlepszym potwierdzeniem. Stała wylewka baterii Era obraca się w promieniu od 150⁰ do 360⁰, a za jakość strumienia wody i jego precyzyjną regulację odpowiada innowacyjny perlator Neoperl.

Zlewozmywak i bateria kuchenna to od zawsze nierozłączny zestaw, a w przypadku linii KWC ERA ten duet ma niezwykle piękną, prostą i funkcjonalną formę. Ponadczasowe, minimalistyczne wzornictwo i praktyczna, niezawodna stal szlachetna to propozycja urządzeń kuchennych, które towarzyszyć będą domownikom przez lata.

 

Firma KWC powstała w 1874 roku i od samego początku jej siłą napędową były innowacje. Baterie tej marki dostępne są w Szwajcarii oraz ponad 50 innych krajach. Nazwa KWC stała się synonimem jakości, wysublimowanego wzornictwa i innowacyjności. Od 2013 firma KWC należy do koncernu FRANKE.