Bateria kuchenna KWC ZOE została właśnie laureatem konkursu Złote Ville 2016, w kategorii armatura. To już kolejne wyróżnienie dla ZOE, które dla producenta jest potwierdzeniem, że jego produkt spełnia najwyższe standardy wzornicze i użytkowe. Dla konsumenta oznacza, że dokonuje on właściwego wyboru.

Celem konkursu organizowanego przez miesięcznik „Villa” jest nagrodzenie najlepszych produktów z branży wnętrzarskiej. Przedstawiciele redakcji oraz eksperci związani z designem i architekturą docenili baterię za jakość, funkcjonalność oraz oryginalny wygląd.

Efektowna KWC ZOE to więcej niż bateria kuchenna. To wielofunkcyjne urządzenie, które zupełnie zmienia tradycyjne podejście do wyposażenia strefy wody. Bateria KWC ZOE jest z niezwykle trwała i solidna. Delikatności dodaje jej opływowa forma, która tworzy lekki łuk. Zaskakującym rozwiązaniem jest podświetlenie strumienia wody LUMINAQUA® LED. By rozpocząć świetlny spektakl wystarczy nacisnąć przycisk. ZOE wyposażona jest również w innowacyjny aerator Neoperl Cascade z elastycznym sitkiem KWC JETCLEAN, który zapobiega osadzaniu się drobinek wapnia. Wszystko to stanowi spójną, nowoczesną i ergonomiczną całość, która z pewnością zachwyci każdego użytkownika baterii ZOE.

Uroczysta gala wręczenia Złotych Villi odbyła się 24 lutego br. w Warszawie.