Coraz częściej planując nasze łazienki, wybieramy produkty z naturalnych materiałów. Ważna dla nas jest też ich niepowtarzalność oraz bezkompromisowa jakość. Dlatego kamień, czy drewno coraz częściej pojawiają się w naszych domach nie tylko w roli dodatków.

Drewno to jedno z najbardziej prozdrowotnych, ekologicznych, a przy tym hipoalergicznych materiałów. Dodatkowym atutem jest jego przystępna cena, nieskończona ilość możliwości jego wykorzystania, oraz trwałość. Drewno zawsze wygląda elegancko i pasuje praktycznie do każdego wystroju. Produkty z niego wykonane, doskonale sprawdzą się zarówno do surowych, ascetycznie wnętrz, jak i tych stawiających na nowoczesny design, czy bogatą formę.

Polski producent wyposażenia łazienkowego Sanplast SA, posiada w swojej ofercie produkty, które ułatwią nam stworzenie pokoju kąpielowego w symbiozie z naturą. W ofercie możemy znaleźć, więc elementy z drewna egzotycznego, jednego z najchętniej wykorzystywanych w wystroju wnętrz, surowców. Do wyboru mamy drewniane uchwyty, półki, podnóżki, siedziska i taborety wykonane w dwóch opcjach kolorystycznych: merbau lub meranti. Wśród propozycji marki Sanplast znajduje się także obudowa z elementami drewnianymi OWP-ALT/EX D(M)-M, pasująca do wanien prostokątnych serii Altus. Dostępna jest również w dwóch opcjach kolorystycznych.

Ze względu na dużą wilgotność panującą w łazience, bezpośredni kontakt z wodą i detergentami oraz częste zmiany temperatur – wszystko to stanowić może przeszkodę przy urządzaniu łazienki z elementami drewnianymi. Nie wszystkie drewniane akcesoria dobrze sprawdzą się w łazience. Należy, zatem wybierać przede wszystkim takie, które mają wysoką odporność na działanie wody, grzybów oraz destrukcję biologiczną. Wszystkie drewniane akcesoria firmy Sanplast SA są odporne na wilgoć i niezwykle trwałe, ponieważ są przeznaczone specjalnie do łazienek.

Wystrój łazienki w zgodzie z naturą zapewni nam nie tylko niebanalny efekt wizualny, ale także ucztę dla innych naszych zmysłów.

Drewniane produkty marki Sanplast dostępne są w następujących cenach:
Taboret- 588 zł
Siedzisko- 599 zł
Podnóżek- 391 zł
Uchwyt- 247 zł
Półki do wanien- od 378 zł
Obudowa OWP-ALT/EX D(M)-M- od: 792 zł