Efektowny duet „black&white” już dawno zawładnął branżą wnętrzarską. To wyraziste zestawienie pasuje do każdego pomieszczenia. Idealnie sprawdzi się zwłaszcza w łazience, w której zaczynamy i kończymy każdy dzień. Możliwość ekstrawaganckiej aranżacji gwarantuje kolekcja Vampa od Grupy Tubądzin, pazura dodadzą jej kontrastowe dodatki, świetnie przełamujące kolorystykę przewodnią.

Charakterystyczną cechą kolekcji Vampa jest niesztampowe podejście do materiału. Intrygujące, szklane dekory ścienne z motywem Nowego Jorku podkreślają łazienkową przestrzeń, zaś drobniutkie piksele na listwach Vampa Platinum oraz Vampa, optycznie powiększają łazienkę. Dominujące, stonowane odcienie warto uzupełnić  intensywną, krwistą czerwienią lub kontrastową pomarańczową barwą.

Dopracowana w każdym szczególe

Kolekcja Vampa od Tubądzina daje wiele możliwości aranżacyjnych, dlatego nie tylko zwolennicy ciemnych i mocnych kolorów będą zadowoleni z takiej kreacji. Prawdziwego charakteru płytkom dodaje wysoki połysk pozwalający stworzyć przestrzeń w wysublimowanym stylu. Idealne dopełnienie stanowią delikatne mozaiki ścienne oraz niebanalny dekor, imitujący kaskady spadających kropel wody.

 

Odważne wnętrze z klasą

Czerń to niezwykle elegancki i nowoczesny kolor, kojarzący się  z luksusem, a w połączeniu z bielą, da minimalistyczny i bardzo gustowny efekt. Dzięki takiej aranżacji możemy poczuć się wyjątkowo, a łazienka nigdy więcej nie będzie kojarzyła się z miejscem bez wyrazu.

Vampa łączy w sobie nowoczesność i ekstrawagancję. Jest idealną propozycją dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalne wnętrza z charakterem. Kolekcja daje wiele możliwości urządzenia przestrzeni, tak aby z pozoru proste miejsca stały się niepowtarzalne.