Już jest! Właśnie wystartował letni OUTLET węgla. Tylko w sklepie internetowym taniopal.pl ruszyła gorąca wyprzedaż produktów węglowych. Tylko tam użytkownicy automatycznych kotłów i pieców tradycyjnych mogą dokonać dużych zakupów wszystkich grup materiałów opałowych w ekstremalnie niskich cenach. Wysokie parametry energetyczne, idealnie odmierzona waga toreb i niskie ceny, to gwarancja domowego ciepła.

etni_outlet_Tani_opal_logo_kampanii
Aby zaspokoić „apetyt energetyczny” posiadaczy kotłów i pieców zasilanych opałem stałym lider w produkcji węgla pakowanego Tani Opał otworzył internetowy letni OUTLET węgla. Wyjątkowo niskie ceny ekogorszku, węgli wysokoenergetycznych, koksu i produktów miałowych, to szansa na zgromadzenie sporych rezerw opału w wyjątkowo niskich cenach. Zapewnienie rodzinie domowego ciepła, to priorytet którym warto zająć się już teraz!

letni_outlet_tani_opal_d
… bo węgiel jest dla ludzi
Firma Tani Opał dbając o użytkowników systemów centralnego ogrzewania proponuje pierwszą sezonową wyprzedaż wszystkich swoich produktów węglowych. Leni OUTLET, to jedyna okazja w roku na zgromadzenie dużych zapasów świetnej jakości pakowanego węgla w rekordowo niskich cenach.
Pamiętaj, że ceny spadają wprost proporcjonalnie do liczby zakupionych przez Ciebie ton. Im więcej tym taniej! Letni OUTLET, to również świetny moment do wypróbowania nowych, droższych gatunków węgli PRO i ULTRA lub koksu. W wyższej klasie produktów  ceny rysują się wyjątkowo atrakcyjnie, czyli ekstremalnie nisko. Kując ok. 5 ton najbardziej efektywnego opału można zaoszczędzić od 375  do 450 zł. Tani Opał oferuje „letnią obniżkę cen, bo węgiel jest dla ludzi”.
Proponowana letnia wyprzedaż daje Klientom pewne oszczędności i poczucie najbezpieczniejszych i najbardziej komfortowych zakupów w sieci. Sklep gwarantuje niezmienność parametrów poszczególnych produktów i zawsze odpowiednią wagę zamówienia (towar przed wysyłką jest dwukrotnie ważony).

logotyp_tani_opal_m
Niskie ceny i wysokie parametry węgla w letnim OUTLECIE!
Jak skorzystać z promocji? Promocja dotyczy zakupów dokonywanych tylko w sklepie internetowym taniopal.pl. Wystarczy zarejestrować się na stronie, umieścić zakupy w koszyku, wypełnić formularz kontaktowy i uregulować rachunek. Dodatkowy bonusem letniego OUTLETU jest brak dodatkowych kosztów transportu pod dowolnie wskazany adres i rozładunku towaru. Węgiel świetnej jakości, o obniżonej wilgotności – sięgającej zaledwie 7% (zazwyczaj 18%) zapakowany jest w nowe ergonomiczne torby foliowe z systemem mikrowentylacji. Umieszczony na bezzwrotnej palecie materiał opałowy zostanie dostarczony w ciągu 72 h od dnia złożenia zamówienia. Pamiętajmy jednak, że letnia wyprzedaż ma ściśle określone ramy czasowe i trwa zazwyczaj do wyczerpania zapasów. Śpiesz się i skorzystaj z rewelacyjnie niskich cen! Kupowanie opału jeszcze nigdy nie było tak komfortowe!

Więcej informacji na stronie:    www.taniopal.pl