Wybierając blaty kuchenne, warto zwrócić uwagę nie tylko na ich właściwości techniczne oraz materiał, z którego zostały wykonane, ale także na rysunek ich powierzchni – od tego bowiem zależy efekt finalny aranżacji kuchennej. W ofercie firmy Technistone znaleźć można powierzchnie konglomeratowe najwyższej jakości w zróżnicowanych wariantach wzoru pulpitu.

Aranżując kuchnię, stajemy przed nie lada wyzwaniem: jaki styl wnętrzarski wybrać? Jakie dopasować do niego blaty? Jakie dodatki będą dobrze współgrały z całą stylizacją? Znalezienie odpowiedzi na te pytania często spędza nam sen z powiek, dlatego firma Technistone wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych odbiorców, oferuje całą gamę powierzchni konglomeratowych, które z łatwością można dopasować do każdej aranżacji. Co więcej, slaby Technistone odznaczają się bardzo dobrymi właściwościami technicznymi, a także posiadają antyseptyczną powierzchnię oraz certyfikaty dopuszczające je do kontaktu z żywnością, dzięki czemu prawdziwą ucztę dla zmysłów można przygotowywać bezpośrednio na ich powierzchni!

Apetyczne propozycje

Blaty kuchenne to zwykle inwestycja na lata, dlatego warto zadbać o to, aby spełniały one nasze oczekiwania zarówno pod kątem funkcjonalnym, jak i wizualnym. Nie można zapomnieć również o tym, aby powierzchnie robocze komponowały się z całą stylistyką wnętrza. Szereg inspiracji można zaczerpnąć z oferty firmy Technistone, która w swoim asortymencie posiada slaby wyróżniające się różnymi rysunkami powierzchni. Miłośnikom natury przypadną do gustu konglomeraty pochodzące z linii Noble Collection. Delikatne żyłkowania, kolory ziemi i wzory przywodzące na myśl marmur to główne cechy charakterystyczne materiałów tej serii. Z kolei amatorzy wnętrz pełnych blasku docenią slaby z linii Starlight Collection, wyróżniające się wysokim połyskiem i lustrzaną strukturą, uzyskanymi za sprawą wtopienia w materiał drobinek kwarcu, szkła i zwierciadeł. Wielbicielom spokojnych aranżacji dedykowana jest seria Harmonia Collection, inspirowana naturalnymi materiałami, takimi jak piaskowiec, opoka i marmur. Jak wskazuje sama nazwa handlowa slabów – Harmonia – materiały te prezentują się bardzo delikatnie, kusząc harmonią wybarwień i subtelnością wzoru. Linia Essential Collection obejmuje z kolei materiały z grupy produkcyjnej zawierającej piasek, a także slaby z wtopionymi kawałkami zwierciadeł. Ostatnią grupą powierzchni konglomeratowych firmy Technistone jest Rustic Collection. Naturalny wygląd i połączenie atrakcyjnych, okazałych granitów oraz piasków kwarcowych tworzy wyjątkową strukturę powierzchni. Jest ona bogata w wyraźnie widoczne odłamki kamieni i minerałów, nadające jej interesujący, urozmaicony wygląd.

Kuszące inspiracje dla każdego wnętrza

Powierzchnie z linii Noble Collection, inspirowane pięknem naturalnego kamienia, w szczególności dostojnego marmuru, sprawdzą się w klasycznych aranżacjach, podnosząc prestiż wnętrza. Z kolei połyskliwa struktura slabów z kolekcji Starlight, odnajdzie się w kuchniach urządzonych w stylu glamour, przywodzących na myśl luksusowe wnętrza Hollywood lat 40. i 50. XX w. W aranżacjach utrzymanych w duchu popularnego obecnie nurtu ZEN, a także w innych, wyważonych stylizacjach, idealnie prezentować się będą powierzchnie z serii Harmonia Collection o drobnym uziarnieniu i stonowanej palecie beżów i brązów. Natomiast w kuchniach rustykalnych, inspirowanych pięknem natury, nie może zabraknąć konglomeratów pochodzących z gamy Rustic Collection o bogatym rysunku, wnoszących do wnętrza wiele klimatycznego ciepła.

Powierzchnie konglomeratowe Technistone dostępne są zarówno w różnych wariantach wykończenia, jak i w wielu wybarwieniach. Ponadto, posiadają one doskonałe właściwości techniczne, takie jak: niepodatność na działanie wody, podwyższona odporność na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne oraz łatwa pielęgnacja. Nie można zapomnieć również o ich antybakteryjności oraz o tym, że posiadają one niezbędne certyfikaty dopuszczające je do kontaktu z żywnością. Ich bogata, starannie zaprojektowana struktura, rysunek obfitujący w unikalne detale, a także idealne odwzorowanie wyglądu kamienia czyni z konglomeratów Technistone wyborną alternatywę dla tradycyjnych powierzchni materiałowych – kuszącą dobrym smakiem i przekonującą  wysoką funkcjonalnością.

Informacje o firmie:

TECHNISTONE to wiodący europejski producent płyt wykonanych z konglomeratu kwarcowego i kwarcowo-granitowego z ponad 20-letnią historią. Centrala TECHNISTONE znajduje się w Republice Czeskiej – mieście Hradec Kralove, gdzie firma od 23 lat produkuje kamień konglomeratowy we włoskiej technologii Breton. Produkt dostępny jest w postaci płyt o najwyższej jakości, wysokiej higieniczności i licznych walorach estetycznych. TECHNISTONE jest również aktywnym członkiem ASTA Europe (Europejskiego Zrzeszenia Producentów kamienia Konglomeratowego), które kładzie duży nacisk na normy wg których produkowany jest kamień konglomeratowy. Ścisła kontrola jakości surowców, produkcji czy pakowania i wysyłki daje TECHNISTONE pewność, że klient końcowy  będzie zadowolony z użytkowania finalnego produktu. Posiadanie Certyfikatu ISO 9001, który jest sprawdzany i kontrolowany przez renomowaną niemiecką firmę TUV daje odbiorcom pewność najwyższej jakości materiału. Wszystkie materiały TECHNISTONE posiadają 10 lat gwarancji.