Rozważny czy romantyczny, a może preferujesz vintage? Dom czy też mieszkanie mogą odzwierciedlać indywidualny styl i charakter właściciela. Jeśli lubisz rock’n’roll, Twoje okna z pewnością polubią Dec’N’Roll. Zerwij więc ze starymi przyzwyczajeniami – zamień zasłony na niepowtarzalne rolety szyte na miarę.

 

Marka Lotari zmienia oblicza rolet w polskich domach. Dzięki innowacyjnej koncepcji projektowania rolet Dec’N’Roll, każdy może samodzielnie stworzyć nowoczesne, stylowe rolety i inne dodatki do mieszkania.

dfcae7ef94576d537c785a554e779518


Projektuj, dekoruj, zamawiaj

Lotari.pl pokazuje, że wybór rolet dopasowanych do indywidualnych potrzeb i gustów jest prostszy niż kiedykolwiek. Wystarczy odwiedzić internetowy sklep lotari.pl, w którym można wybrać rolety spośród dostępnych wzorów lub zaproponować realizację własnego pomysłu. Jedna wizyta na lotari.pl i kilka kliknięć dzieli nas od zakupu rolet z nadrukowanym, ulubionym zdjęciem lub własnoręcznie zaprojektowanym wzorem.

 

Dobór odpowiednich rolet okiennych to świetny sposób na nadanie wnętrzu unikatowego charakteru. Odpowiednich, czyli dokładnie takich jakie nam się podobają, uszytych na miarę. Sklep internetowy Lotari.pl powstał z myślą o klientach, którzy cenią sobie indywidualizm, nowoczesność i praktyczne rozwiązania. Dzięki roletom Lotari każdy może wdrążyć w życie swoje własne pomysły na rolety i cieszyć się efektem każdego dnia. – mówi Jan Kowalski, dyrektor marketingu Lotari.pl.

 

Jakość i ekologia

Rolety na miarę Lotari to prosty i bezpieczny sposób na wzbogacenie dotychczasowego charakteru wnętrza nutą wyrafinowania. Tusze wykorzystywane do nadruków na roletach zapewniają nasycone kolory a przy tym są ekologiczne. Dzięki zastosowaniu nadruków lateksowych, rolety Lotari są wytrzymałe, odporne na szkodliwe działanie promieni słonecznych i ścieranie. Co równie ważne, sa one w pełni bezpieczne dla środowiska.

 

Pomysł szyty na miarę

Rolety marki Lotari wyróżniają się nowoczesnością, oryginalnością, łatwością montażu, czyszczenia oraz atrakcyjną ceną. Dzięki roletom Lotari osłonisz i ozdobisz okna swojego domu lub mieszkania dokładnie tak, jak chcesz i potrzebujesz – w nowoczesny, gustowny sposób, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów.

 

—————————————————————————————————————————

O marce Lotari

Marka Lotari należy do firmy Franc Gardiner Sp. z o.o., wiodącego producenta gotowych rolet i rolet na wymiar w Polsce i Europie, która już od 11 lat funkcjonuje na rynku. Misją firmy jest nieustanne badanie potrzeb klientów oraz poszukiwanie niezawodnych rozwiązań.

www.lotari.pl

www.facebook.com/elotari/

http://www.pinterest.com/lotari/

Osoba kontaktowa: Leszek Jarema

leszek.jarema@francgardiner.com
+48 512 681 901