By sny letnich nocy były najpiękniejsze firma Black Red White przygotowała na wakacje wyjątkową promocję. W dniach 18-23 lipca estetyczne, wygodne i eleganckie łóżka można kupić 30% taniej albo wszystko w lekkich 30 ratach 0% ze spłatą dopiero od października. Wybierz odpowiednie dla siebie meble i wyśpij się dobrze z Black Red White!

Właściwie dobrany materac oraz kształt łóżka zapewniają zdrowy i spokojny sen oraz udany początek każdego dnia. W bogatej ofercie produktów Black Red White znaleźć można pełen wachlarz łóżek w różnych stylach i wzorach, które wyróżniają się wysoką jakością materiałów oraz zastosowaniem funkcjonalnych rozwiązań. Promocją objęte są modele w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym, w tym podwójne łóżka z wezgłowiem, do wyboru z pojemnikiem na pościel oraz pojedyncze łóżka z szufladami, które dają dodatkową przestrzeń do przechowywania.

W dniach 18-23 lipca można także skorzystać z opcji zakupu całego asortymentu Black Red White w 30 ratach 0% ze spłatą dopiero od października – bez pierwszej wpłaty, bez prowizji, bez oprocentowania! Wybierz praktyczne i funkcjonalne szafy, komody, meblościanki, stoły, krzesła oraz gustowne dodatki i ciesz się niedrogimi zakupami i pięknym mieszkaniem przez długie lata!

Szczegóły promocji oraz adresy salonów biorących w niej udział znaleźć można na stronie www.brw.com.pl. Regulamin promocji dostępny jest w salonach meblowych.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.