Właśnie zabierasz się za generalne porządki w domu lub garażu? Powiększa Ci się rodzina? Twoja firma posiada za małe archiwum? Krótko mówiąc – znalazłeś się w sytuacji, gdy każdy kawałek wolnej przestrzeni jest na wagę złota. Z pomocą przyjdzie firma Wpudle.pl.

Oszczędność miejsca, czasu i pieniędzy

Czym Wpudle.pl wyróżnia się spośród innych przechowalni i magazynów? Oddając swoje rzeczy do magazynu, musisz liczyć się z tym, że wynajmujesz całą jego powierzchnię. Nawet w przypadku wynajęcia boxu często okazuje się, że miejsca jest po prostu za dużo, a Ty płacisz w dużej mierze za powietrze. Powierzając dokumenty z działalności gospodarczej, czy osobiste rzeczy firmie Wpudle.pl, masz do dyspozycji dokładnie tyle miejsca, ile potrzeba. Nie musisz płacić za coś, z czego nie korzystasz. Możesz wynająć dowolną ilość kartonów w wybranym rozmiarze – płacisz za ich ilość, nie za powierzchnię, jaką zajmują. Dostawa pustych kartonów pod Twój dach jest zawsze darmowa. Oprócz tego, firmie Wpudle.pl możesz powierzyć również rower, opony lub bagażnik samochodowy. Masz niewiele miejsca w garażu? Skorzystaj z usług nowoczesnej przechowalni i ciesz się wolną przestrzenią tam, gdzie jest to aktualnie potrzebne.

Hotel dla rzeczy

Wybierając usługi firmy Wpudle.pl, otrzymujesz do wyboru kartonowe pudła o różnych wymiarach. W zależności od tego, jakie przedmioty chcesz przechować, fachowcy podpowiedzą, który karton najlepiej spełni swoje zadanie. Dodatkowo, na stronie internetowej firmy, przy każdym kartonie oprócz informacji o wymiarach znajduje się lista przykładowych przedmiotów, które z powodzeniem można w nim ulokować. Najmniejszy spośród dostępnych, karton S-BOX, mieści w sobie 36 litrów. Ceny miesięcznego przechowania towaru rozpoczynają się od 6,50 zł.

4Co dalej? Wystarczy, że wyznaczysz dogodny dla Ciebie termin, w którym kurier dostarczy pod Twój dach puste kartony. Pakujesz niemalże wszystko, co chcesz przechować – masz na to około 20 minut od chwili dostarczenia – kurier na Ciebie poczeka. Kartony zostaną zabezpieczone taśmą i zaplombowane zanim zostaną od Ciebie zabrane. Dzięki rozbudowanej stronie internetowej, możesz na bieżąco kontrolować, co dzieje się z Twoimi kartonami, wywoływać zwrot czy dodawać opisy abyś wiedział, w którym kartonie są np. książki. Hotel dla rzeczy w Warszawie jest bezpieczny, a Ciebie nie obowiązują żadne limity i ograniczenia czasowe – korzystasz tak długo, jak tego potrzebujesz.

Zaufaj najlepszym

Firmę Wpudle.pl tworzy zgrany zespół fachowców w dziedzinie logistyki i dystrybucji. Procesy operacyjne, jakie zachodzą w działach związanych z magazynowaniem towarów nie mają przed nimi żadnych tajemnic. Managerowie nabyli bogate, wieloletnie doświadczenie pracując w międzynarodowych korporacjach zajmujących się logistyką i produkcją. Dziś połączyła ich wspólna działalność, będąca prawdziwą innowacją na polskim rynku. Zaufaj fachowcom, powierz swoje skarby bezpiecznemu hotelowi dla rzeczy.