Kapituła Międzynarodowych Targów Poznańskich przyznała Złoty Medal serii odżywek do roślin „STRONG”, który zostanie wręczony podczas Targów Gardenia. To już IV z rzędu Złoty Medal MTP, jaki otrzyma marka AGRECOL. Firma ze szczególną starannością przygotowuje się na wydarzenie zaplanowane na 25-27 lutego br.

Podczas 3 dni targowych na stoisku marki AGRECOL zostanie przeprowadzony ostatni etap wręczenia unikatowego kalendarza Calendar Flowers 2016. Kalendarz został wydany jako wsparcie dla procesu kreowania nowego wizerunku grupy kapitałowej AGRECOL CORPORATION. Przedstawia on 13 artystycznych impresji fotograficznych łączących ludzką naturę z pięknem kwiatów ozdobnych.

W ramach zbliżającego się wydarzenia, marka AGRECOL sponsorować będzie imprezę towarzyszącą Targom – III Spotkanie Blogerów Ogrodniczych. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się m.in., jak pozycjonować blog, w jaki sposób prezentować rośliny na fotografiach oraz dlaczego bloger powinien, a właściwie musi podróżować. Event ma na celu wzmocnienie świadomości marki wśród znaczącej na rynku ogrodniczym blogosfery.

AGRECOL co roku zachwyca zwiedzających najbardziej innowacyjnym stoiskiem. Efekt kreatywnej pracy i realizacja najbardziej finezyjnych pomysłów, owocuje zadowoleniem klientów. AGRECOL to nie tylko firma produkująca nawozy oraz preparaty biobójcze, to również firma z pasją. Jej podejście do potrzeb rynku umożliwia realizowanie nowatorskich projektów, które odbiją się głośnym echem w całej Europie.