W Black Red White rozpoczęła się akcja promocyjna „Meble bez VAT”. To doskonała okazja do urządzenia lub metamorfozy domu w znacznie niższych cenach. Promocją objęty jest szeroki asortyment mebli do salonu, sypialni, jadalni, pokoju młodzieżowego i kuchni. Promocja trwa do 3 czerwca, a kuchnie na wymiar w okazyjnych cenach zamówić można do 22 czerwca.

Meble bez VAT w Black Red White_450x600

Swoje wymarzone mieszkanie można teraz urządzić oszczędzając wartość podatku VAT. Do 3 czerwca, dzięki promocji w Black Red White wyposażenie domu w praktyczne komody, szafki RTV, witryny i inne meble skrzyniowe jest jeszcze prostsze i wygodniejsze! Funkcjonalne meble w wielu wariantach stylistycznych i kolorystycznych oraz o zróżnicowanych wymiarach pozwolą na wyposażenie komfortowego domu. Promocją objęte są także kuchnie na wymiar z linii Senso Kitchens. Oryginalna zabudowa dostępna jest w niższych cenach do 22 czerwca.

Promocja „Meble bez VAT” obowiązuje od 28 maja do 3 czerwca 2015, a kuchnie na wymiar Senso Kitchens można nabyć okazyjnie aż do 22 czerwca. Więcej szczegółów znaleźć można na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.