W Black Red White można zaoszczędzić na urządzeniu każdego wnętrza! Tylko w dniach 6-11 czerwca meble pokojowe, sypialnie, jadalnie, kuchnie, materace i dekoracje można kupić taniej o wartość podatku VAT. Co więcej, kuchnie na wymiarSenso Kitchens dostępne będą w promocji aż do 25 czerwca.

Bogaty wybór kolekcji mebli pokojowych i kuchennych, stołów i krzeseł oraz sypialni – w różnorodnej stylistyce i bogatej palecie kolorów, wyposażonych w nowoczesne rozwiązania – pozwoli zaaranżować wnętrze zgodnie z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających. „Meble bez VAT” to prawdziwa gratka dla osób marzących o funkcjonalnie i gustownie urządzonej przestrzeni w atrakcyjnych cenach.

Promocja obejmuje także materace, dzięki którym zadbasz o zdrowy i spokojny sen każdej nocy. Natomiast wszyscy, którzy pragną podkreślić wyjątkowy charakter swojego wnętrza, zaoszczędzą na kupnie dodatków, a wśród nich: dekoracji, tekstyliów, dywanów, oświetlenia, akcesoriów do jadalni, kuchni, garderoby i łazienki.

„Meble bez VAT” to również doskonała okazja dla wszystkich, którzy planują zakup nowej kuchni. W niższych cenach dostępne będą gotowe zestawy Junona Line i Nika z możliwością rozbudowy, funkcjonalne kuchnie modułowe Family Line oraz kuchnie na wymiar, dopasowane do indywidualnych potrzeb i gustów. Wyjątkowo do 25 czerwca 2014 roku zostanie przedłużona promocja kuchni na wymiar Senso Kitchens!

Szczegóły promocji oraz adresy salonów biorących udział w akcji dostępne są na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne.

Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.