Na Klientów Black Red White czekają atrakcyjne zimowe promocje. Tylko do 14 grudnia meble i dodatki dostępne są taniej o 10%, a płatność za zakupy spośród całego asortymentu można rozłożyć na 20 rat 0% – bez pierwszej wpłaty, bez oprocentowania, bez prowizji.

Black Red White_150x300

Klienci, którzy odwiedzą Black Red White w dniach 1-14 grudnia będą mieli okazję skorzystać z wyjątkowych ofert cenowych na meble i dodatki. Tylko teraz kolekcje do salonu, sypialni czy pokoju dziecięcego zakupić można z 10% obniżką od regularnych cen oraz z rozłożeniem płatności na raty. Dzięki szerokiej ofercie dostępnych systemów każdy może znaleźć swoje wymarzone meble, które wypełnią przestrzeń domu.

Promocja obejmuje między innymi nowoczesną kolekcję Possi – mebli z funkcją samodzielnego projektowania. Indywidualne bryły można stworzyć za pomocą konfiguratora na stronie internetowej Black Red White lub w wybranych salonach, przy użyciu multimedialnych standów. Wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się oryginalnie zaaranżowanym wnętrzem. Promocja „10% taniej oraz 20 rat 0%” obowiązuje do 14 grudnia 2015.

Więcej szczegółów na temat aktualnych promocji znaleźć można na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach Black Red White.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.