Okap kuchenny to nieoceniona pomoc w utrzymaniu czystej i zdrowej kuchni. Jego skuteczna praca niweluje nieprzyjemne zapachy i usuwa tłuszcz, który w niekontrolowanych warunkach osiada na meblach i wszystkich przedmiotach znajdujących się w pobliżu kuchenki. Zastosowanie dobrej jakości okapu kuchennego sprawia, że ściany i meble nie brudzą się tak szybko, a dom wolny jest od kuchennej woni. Poznaj nowy wyjątkowy okap MERTO BLACK od GLOBALO .

Designerskie okapy kuchenne zyskują na popularności, tym razem w ofercie producenta okapów kuchennych wysokiej jakości pojawiła się kolejna nowość – MERTO BLACK.

Okap MERTO BLACK doskonale podkreśli elegancję i szyk Twojej kuchni. Skośna budowa oraz połączenie stali nierdzewnej i czarnego, lustrzanego szkła pozwolą na osiągnięcie efektu nowoczesności i lekkości pomieszczenia. Estetyki dopełniają żarówki diodowe, które dostarczają potrzebnego oświetlenia podczas przygotowywania posiłków.

merto_black_okap_kuchennyWyjątkowo cichą i efektywną pracę urządzenia zapewnia zastosowanie innowacyjnej technologii wyciągu oparów. Już dziś możesz cieszyć się komfortem ciszy w kuchni bez rezygnowania ze skutecznego pochłaniania zapachów.

MERTO BLACK dostępny jest w dwóch szerokościach – 90 i 60 cm, posiada sensorowy system sterowania, umożliwiający regulację mocy urządzenia. Poprzez delikatne dotknięcie opuszkiem palca wybranego piktogramu możesz zmieniać poszczególne funkcje okapu, a wbudowany wyświetlacz poinformuje Cię o obecnym trybie pracy. Wyciąg posiada na wyposażeniu pilot, dzięki czemu możesz sterować okapem z odległości.

Merto Black może pracować w 2 systemach – wyciągu i pochłaniacza. Do pracy w trybie pochłaniacza stosowane są filtry węglowe, które nakręca się na 2 strony silnika. Zastosowanie wysokiej jakości filtrów aluminiowych wielokrotnego użytku gwarantuje komfort użytkowania. Co ważne – filtry aluminiowe można myć ręcznie lub w zmywarce.

Chcesz poznać inne wyjątkowe produkty producenta? Śmiało, odwiedź naszą stronę.