Myszków, Wielowieś, Lubliniec, Kcynia, Wolbrom i Jabłonka – to kolejne miasta na handlowej mapie salonów partnerskich Black Red White, które w czerwcu przeszły metamorfozę. Odmienione ekspozycje bogatej oferty mebli i dekoracji urządzono zgodnie z najnowszymi trendami, tak aby ułatwiały zakupy i inspirowały do wprowadzania pozytywnych zmian we wnętrzach.

W odmienionych salonach Klienci znajdą wiele ciekawych pomysłów i aranżacji gotowych do przeniesienia wprost do własnego mieszkania. W każdym ze sklepów zaaranżowano od kilku do kilkudziesięciu przykładowych wnętrz pokojów dziennych, jadalni, sypialni oraz pokojów młodzieżowych, w których zaprezentowano zarówno nowoczesne, jak i klasyczne propozycje mebli. Znajdziemy tu bogate portfolio eleganckich i praktycznych komód, regałów, biurek, łóżek, stołów i krzeseł, wygodnych i funkcjonalnych mebli tapicerowanych, kompaktowych meblościanek czy pojemnych szaf z drzwiami przesuwnymi.

Osoby poszukujące idealnej zabudowy do kuchni mogą wybierać spośród szerokiej oferty mebli kuchennych – w sklepach partnerskich Black Red White z pewnością znajdą rozwiązania do zaaranżowania nawet najbardziej nietypowego pomieszczenia. Klienci mogą wybierać spośród kompaktowych zestawów Junona Line, funkcjonalnych kuchni modułowych Family Line oraz dopasowywanych do indywidualnych potrzeb kuchni na wymiar Senso Kitchens.

Rozbudowaną ofertę meblową uzupełniają artykuły wyposażenia wnętrz,takie jaktekstylia, oświetlenie, wazony, ramki na zdjęcia i wiele innych dekoracji podkreślających każdą stylizację. W dziale wyprzedaży Klienci mogą od ręki kupić atrakcyjne meble w korzystnych cenach. Wszystko, czego potrzeba do urządzenia wygodnego i eleganckiego mieszkania, znajduje się w jednym miejscu!

W odnowionych sklepach partnerskich Black Red White zastosowano nowoczesne rozwiązania ekspozycyjne, dzięki czemu Klienci mogą w łatwy i wygodny sposób skorzystać z pełnej oferty mebli idekoracji Black Red White.

Więcej informacji na temat nowych ekspozycji w salonach partnerskich Black Red White znaleźć można na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.