Active City to najnowsza inwestycja firmy Longbridge, powstająca na warszawskim Rakowie przy ul. Instalatorów 5.

W kameralnym , sześciokondygnacyjnym budynku, znajdzie się 128 starannie zaplanowanych lokali mieszkaniowych o powierzchniach od 30 do 75 m kw. (od kawalerek po mieszkania 3-pokojowe) oraz 6 lokali użytkowych. W części podziemnej zaplanowany jest parking ze 143 miejscami postojowymi

Active City, ul. Instalatorów 5, Warszawa

Budynek Active City zaprojektowano na planie litery „C”.  Ulokowany pomiędzy skrzydłami zielony dziedziniec pomyślany został jako miejsce spotkań sąsiadów – nie zabraknie tu ławek, klombów i innych elementów małej architektury a obok budynku powstanie bezpieczny plac zabaw. W trosce o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców cały obiekt będzie ogrodzony i objęty monitoringiem.

Active City  w odróżnieniu od wielu obecnie powstających inwestycji, posiada szeroko rozwiniętą infrastrukturę miejską –  w okolicy znajdują się liczne placówki oświatowe (przedszkola, szkoły podstawowe, licea), służby zdrowia, galerie handlowe (Blue City, CH Reduta) oraz obiekty sportowe i miejsca zielone przyszli mieszkańcy osiedla będą mieli doskonały  dostęp do komunikacji miejskiej (autobusy, tramwaje, PKP), dzięki której do Centrum Warszawy będą mogli dotrzeć zaledwie w 15 minut.

Mocną stroną inwestycji jest także jej lokalizacja: z jednej strony bliskość ulicy Grójeckiej zapewniająca doskonałe połączenie komunikacyjne z Centrum Warszawy oraz pozostałymi dzielnicami miasta,  z drugiej strony, położony nieopodal Park Szczęśliwicki, oferujący liczne ścieżki rowerowe i biegowe, basen, siłownię zewnętrzną oraz plac zabaw. W parku znajduje się również jedyny w Warszawie całoroczny stok narciarski. Wszystko to sprawia, że Acive City to idealna inwestycja dla ludzi aktywnych.

A co z innymi grupami nabywców? – Active City to propozycja nie tylko wszystkich miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu. Rodziny z dziećmi, którym zależy na bliskości terenów zielonych i bogatej infrastruktury edukacyjnej także znajdą tu coś dla siebie – mówi Agnieszka Litwińska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Longbridge. – Nasza inwestycja może być też atrakcyjna dla pracujących w dzielnicy biurowej na Służewcu Przemysłowym. Bez problemu można tam dojechać z Rakowa w ciągu 10 minut – dodaje.