Wciąż poszukujesz kolejnych inspiracji, które sprawią, że Twoje mieszkanie będzie dawało jeszcze więcej radości? Interesują Cię nowe pomysły na oryginalną i funkcjonalną aranżację wnętrz? To wszystko znajdziesz w nowym katalogu Black Red White 2014, który jest już dostępny w salonach i na stronie www.brw.com.pl. Wybierz meble najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb i mieszkaj tak, jak lubisz!

W najnowszym kataloguBlack Red White, prezentującym pełną ofertę mebli pokojowych, pojawiło się kilka ciekawych nowości. Osiem nowatorskich kolekcji, a wśród nich Rabesca, Danton, Nikko, Rosti, Antwerpen, Fini, Elpasso oraz Lejla sprawią, że Twój dom lub mieszkanie stanie się piękne i funkcjonalne, a Ty na nowo je pokochasz.

W katalogu znajdziesz kolekcje meblowe przeznaczone do pokoju dziennego, młodzieżowego, jadalni, sypialni, gabinetu i przedpokoju. Rozbudowana oferta systemów modułowych oraz zestawów cechuje się różnorodnością stylów, kolorów i materiałów. Spośród tak szerokiego asortymentu każdy może wybrać meble idealnie odpowiadające jego indywidualnym potrzebom.

Jeśli planujesz zmienić wystrój pokoju dziennego, umeblować nową sypialnię czy wymienić meble w pokoju dziecka, koniecznie zobacz najnowszy katalog Black Red White. Możesz go obejrzeć już teraz na stronie www.brw.com.pl. Katalog dostępny jest również w salonach Black Red White.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne.

Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.