Willowa II skierowała ofertę do młodych klientów. Deweloper obniżył ceny kilkunastu lokali przy ulicy Gęsiej i Lucyny Herc do 4230 zł za mkw. Teraz młodzi mieszkańcy Lublina będą mogli skorzystać z rządowego programu dofinansowania wybierając oferty Willowej II.

Na nabywców przy ulicy Lucyny Herc czeka 13 lokali o powierzchni od 48 do 52 mkw. do kupienia w ramach programu MdM. Nowy kompleks mieszkalny składa się z dwóch budynków 3 i 4 kondygnacyjnych. Łącznie do dyspozycji zostało oddanych 108 mieszkań oraz 2 lokale użytkowe. Pod budynkiem znajdują się garaże i miejsca postojowe. W cenie każdego mieszkania jest piwnica.

Zadbaliśmy także o  plac zabaw dla dzieci. Inwestycja graniczny z parkiem i terenami zielonymi po byłej jednostce wojskowej. Warto wspomnieć, że Willowa II sama sfinansowała budowę nawierzchni chodników oraz infrastruktury drogowej między Drogą Męczenników Majdanka a ulicą Pogodną – podkreśla Ewa Starownik z Willowej II.

Willowa II ma w swojej ofercie także pięć mieszkań, które spełniają warunki programu MdM przy ul. Gęsiej. Wszystkie lokale znajdują się na parterze. Są to mieszkania dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 48 do 69 mkw. z balkonem. Inwestycja obejmuje cztery budynki, w których znajduje się 140 mieszkań. Wyposażona jest w nowoczesne windy dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Również tutaj deweloper wybudował plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

– Łącznie osoby zainteresowane dofinansowaniem mogą wybrać spośród kilkunastu lokali Willowej II w cenie 4230 zł za mkw. Obydwie inwestycje podłączyliśmy do sieci LPEC. Przyszli nabywcy mogą zobaczyć inwestycję nie tylko na planach i wizualizacjach, ale także przejść się po budynku. Lokale są gotowe i czekają na nowych mieszkańców. Głównym wykonawcą jest lubelska firma budowlana EKBUD informuje Starownik.

Rozkłady i metraże mieszkań dostępnych w programie Mieszkania dla Młodych można sprawdzić na stronie internetowej dewelopera www.willowa2.pl