W znanym  uzdrowisku lubelski deweloper Willowa II buduje  nową inwestycję. Osiedle Nałęczów jest wyjątkowym miejscem do zakupu mieszkania dla siebie, jak również pod wynajem. Deweloper nie narzeka na brak zainteresowania. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma EKBUD.    

Najnowsza realizacja dewelopera Willowa II  to kameralny zespół dwóch budynków mieszkalnych
o wysokości czterech kondygnacji. Do dyspozycji zostanie oddanych 36 mieszkań w metrażach od 33 do 62mkw. Ceny za mkw. wahają się od  5,6 tys. do 5,9 tys. zł. Wszystkie mieszkania wyposażone są w balkon. Pod budynkiem znajdą się komórki lokatorskie oraz pomieszczenia techniczne. Przyszli mieszkańcy będą mogli zastawiać samochody także na parkingu naziemnym.

Budynki charakteryzują się elewacją imitującą drewno, a wewnątrz pracują ciche windy przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Funkcjonalne układy pomieszczeń, nowoczesna architektura oraz najlepsza technologia wykonania to cechy wpływające na komfort przyszłych mieszkańców.

Niewątpliwym  atutem jest lokalizacja mini-osiedla. Bliskość wód uzdrowiskowych, zieleń wokół budynków i piękny widok rozpościerający się z okien to flagowe cechy Osiedla Nałęczów przy ul. Kolejowej.

Planowany termin oddania inwestycji przypada na jesień 2014 roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej dewelopera Willowa II www.willowa2.pl.