Obecnie aranżacja wnętrza może stanowić nie lada wyzwanie. Mnogość w wyborze stylów i akcesoriów nierzadko sprawia, że zapominamy o starej zasadzie, która mówi, że mniej znaczy więcej. Wybierając oświetlenie warto stosować się do tej sentencji, gdyż prostota formy oraz oszczędność detali to niezawodny zestaw, który dopełni każdą przestrzeń. Kolekcja MALLOW marki Nowodvorski Lighting dostępna w dwóch klasycznych kolorach jest tego idealnym przykładem.

Ponadczasowość designu

MALLOW_white_I_zwisNowodvorski_LightingWymagania jakie stawiamy oświetleniu są bardzo wysokie bowiem to ono nadaje charakteru przestrzeni, którą tworzymy. Wybierając lampę należy pamiętać również, aby jej design był spójny z resztą aranżacji wnętrza. W przypadku klasycznej formy zastosowanie będzie zasadne zarówno w pomieszczeniach urządzonych w stylu wystawnym, jak i minimalistycznym. W obu przypadkach zawarta w minimalizmie klasyka designu połączona z elegancją i stylem nada przestrzeni efektowności. Sięgając po nowoczesność formy możemy mieć pewność, że wykreujemy miejsce na miarę XXI wieku, w które wprowadza harmonię między przepychem, a skromnością. Kolekcja lamp  MALLOW stworzona przez markę Nowodvorski Lighting jest sprawdzonym rozwiązaniem dla wszystkich,  którzy  wybierając oświetlenie nie chcą, aby zdominowało ono w całości aranżacje, a jedynie delikatnie ją dopełniło. Uniwersalność formy jaka przyświeca kolekcji MALLOW nadaje wnętrzu dodatkową przestrzeń, co czyni je jednocześnie funkcjonalnym i wygodnym. Wykorzystanie prostokątnych wycięć w kloszu powoduje, że po włączeniu lampy pomieszczenie wypełnia się ciepłym, rozproszonym światłem.

Zawsze black & white

Biel i czerń to kolory, które stanowią nieprzemijający trend  w architekturze, modzie czy sztuce. Obie barwy są bowiem niekończącym się źródłem inspiracji i możliwości. Monochromatyczność kolorów w połączeniu z prostym stylem to podstawa wielu aranżacji wnętrz. Oświetlenie z kolekcji MALLOW marki Nowodvorski Lighting perfekcyjnie wpisują się w ten nurt. Lampy wykonane są z tworzywa sztucznego z elementami stali lakierowanej, a ich wykończenia dostępne są w dwóch klasycznych barwach: bieli i czerni. Ponadczasowość kolorów serii MALLOW to nie tylko gwarancja stworzenia zgodnej i spójnej  przestrzeni, ale również koncepcja świeżości, która subtelnie przyciągnie uwagę.

Dzięki różnorodności wyborów z łatwością dopasujemy oświetlenie do wybranego pomieszczenia. W serii znajdziemy trzy rodzaje lamp wykonanych z precyzyjną starannością: stojącą podłogową, wiszącą oraz kinkiet.

Wykańczając pomieszczenie  łatwo można przesadzić. Kolekcja  MALLOW marki Nowodvorski Lighting to punkt wyjściowy do zabawy z aranżacją wnętrza.  Zastosowanie uniwersalnych kolorów oraz prostota kształtu wzbogacona o dekoracyjne wycięcia, nadadzą pomieszczeniu wywarzonego charakteru.

LAMPY MALLOW WHITE/BLACK MARKI NOWODVORSKI LIGHTING:

MALLOW WHITE/BLACK I podłogowa           

Wysokość: 155 cm

Średnica: 40 cm

Cena detaliczna: 175,28 zł brutto

 

MALLOW WHITE/BLACK I kinkiet

Wysokość: 19 cm

Odległość od ściany: 37 cm

Cena detaliczna: 35,06 zł brutto

 

MALLOW WHITE/BLACK I zwis

Wysokość: 110 cm

Średnica: 40 cm

Cena detaliczna: 99,63 zł brutto

Firma Technolux Sp.j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa, Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy, na Węgry i do Wielkiej Brytanii.

Nowodworski Sp.j.

ul. Bojemskiego 11

42-202 Częstochowa

Tel +48 343449110

www.nowodvorski.com

nowodvorski@nowodvorski.com