Funkcjonalne, nowoczesne, kompaktowe – to najważniejsze cechy mebli Malcolm z oferty Black Red White. Najnowsza kolekcja skierowana jest przede wszystkim do nastolatków, dla których organizacja własnej przestrzeni jest niezbędnym elementem codzienności. System Malcolm doskonale sprawdza się zarówno w małych, jak i przestronnych wnętrzach.

Malcolm_meble_Black Red White

Kompaktowa kolekcja, składająca się z 5 funkcjonalnych brył, stworzona została z myślą o nastoletnich członkach rodziny, którzy potrzebują przede wszystkim przestrzeni do nauki. System złożony z elementów takich jak biurko, komoda, wisząca szafka, regał oraz dwudrzwiowa szafa, zapewnia właściwą organizację oraz umożliwia przechowywanie niezbędnych produktów, zarówno przyborów szkolnych, jak i licznych drobiazgów. Modułowy charakter kolekcji umożliwia dowolne zestawianie ze sobą wszystkich elementów, dzięki czemu możliwe jest ustawienie meblościanki lub stworzenie indywidualnej aranżacji.

Malcolm_biurko_Black Red White Malcolm_komoda_Black Red White Malcolm_regał_Black Red White Malcolm_szafa_Black Red White Malcolm_szafka_Black Red White

Meble Malcolm powstały w oparciu o najnowsze trendy na rynku. Modernistyczny design wzbogacony o akcenty w postaci wyrazistych liter oraz uchwyty w kolorze starego złota sprawia, że całość nabiera oryginalnego charakteru. Kolekcja dostępna jest w kolorze drewna dąb canyon monument, który w zestawieniu z wybarwieniem szarego wolframu tworzy ciekawy kontrast i urozmaica wnętrze.

Więcej nowości od Black Red White można znaleźć w nowym Katalogu 2015 oraz na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.