Jak urządzić przytulną, funkcjonalną i estetycznie wyglądającą kuchnię? Gotowe inspiracje i wiele ciekawych podpowiedzi znajdziemy w najnowszym katalogu mebli kuchennych Family Line, który jest już dostępny w salonach Black Red White oraz na stronie brw.com.pl. Zapoznaj się z najnowszymi trendami, wybierz odpowiednie moduły i stwórz kuchnię idealną dla Twojej rodziny!

Nie musisz rezygnować z funkcjonalnej kuchni tylko dlatego, że masz do dyspozycji kilka metrów kwadratowych. Bez względu na to, jaka powierzchnia jest do zagospodarowania, moduły Family Line pomogą w urządzeniu ergonomicznego wnętrza.

W najnowszym katalogu kuchni Family Line zaprezentowano wiele ciekawych aranżacji z wykorzystaniem praktycznych modułów. Ponad 70 szafek o różnej wielkości, pojemności i funkcjach można dowolnie ze sobą zestawiać. W ofercie dostępne są również gotowe komplety o szerokości 260 cm w 4 wersjach wzorniczych. Do wyboru jest aż 25 modeli frontów w różnorodnej kolorystyce i stylistyce, 7 rodzajów blatów oraz 17 różnych uchwytów, które pozwolą nadać kuchni ostateczny charakter.

Kuchnie modułowe Family Line można wyposażyć w szereg ergonomicznych rozwiązań, znacznie podnoszących komfort pracy i ułatwiających codzienne przygotowywanie posiłków. Wśród nich znajdziemy, m.in.: dna świetlne montowane w zabudowie górnej, które oświetlają wnętrza szafek wiszących oraz blat, szuflady z systemem cichego domykania, kosze do segregacji śmieci czy wkłady do szuflad. Moduły dają możliwość zabudowania lodówki, piekarnika, zmywarki i kuchenki mikrofalowej.

W najnowszym katalogu kuchni modułowych Family Line pojawiły się również nowe, interesujące wzory i kolory frontów: EDAN biały canadian, TAFNE shiraz wenge, TABES 2 dakar mat i lava matoraz OLDER biały canadian.

Moduły z kolekcji Family Line od Black Red White dają możliwość funkcjonalnego zaaranżowania nawet niewielkiej przestrzeni. Teraz możesz odmienić wygląd swojej kuchni i stworzyć optymalny układ mebli pasujący do rozmiaru Twojego wnętrza.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne.

Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.