Największy w PKatalog JULA jesien zima 2015olsce, składający się aż z 440 stron, darmowy katalog szwedzkiej sieci jest już dostępny w multimarketach JULA. Jesienno-zimowa edycja zawiera aż 14.000 produktów, w tym ponad 1.000 nowości. To już 8 wydany przez JULA w Polsce katalog, i równie, jak poprzednie, atrakcyjny i zaskakujący szeroką gamą produktów.

Nowa kolekcja ubrań dla aktywnych, zbieracz do liści z ręcznym napędem, bransoletka survivalowa, suszarka do grzybów i owoców, designerska gaśnica proszkowa, lusterko na tylnie siedzenie do samochodu, nowa torba wędkarska, to tylko niektóre z nowości, które znalazły się w jesienno-zimowym katalogu JULA. Podobnie jak w sklepie Klienci znajdą w nim bardzo zróżnicowany asortyment; narzędzia do remontu domu, ogrodu czy garażu, sprzęt sportowy, produkty biurowe, AGD a także akcesoria motoryzacyjne. W JULA „coś” dla siebie odnajdą między innymi wielbiciele gotowania, żeglarstwa, jazdy na rowerze, myśliwi, wędkarze, ogrodnicy czy pasjonaci motoryzacji. Warto wspomnieć również o tym, że w ofercie sieć posiada wiele silnych marek własnych – niedostępnych w innych sklepach, a odznaczających się wysoką jakością, dlatego tym bardziej warto odwiedzić JULA.

 Ukazanie się katalogu to dla nas bardzo ważny i szczególny moment. Dwa razy w roku na naszych Klientów przygotowujemy katalog, w którym prezentujemy wszystkie nasze produkty wraz z ich szczegółowym opisem. Daje to wyjątkową możliwość przejrzenia całego naszego asortymentu. Dodatkowo, z każdym nowym wydaniem, wprowadzamy szeroką gamę nowych, ciekawych produktów, które mają na celu ułatwianie i ulepszenie naszej codzienności. Również w tym roku na Klientów czeka wiele niespodzianek, na przykład zupełnie nowa kategoria ubrań dla aktywnych naszej marki własnej STAY FIT Bluewear czy całkowicie zmieniony dział akcesoriów biurowych – mówi Tomasz Wienke Country Manager JULA Poland.

Aby ułatwić oglądanie i szukanie, katalog, podobnie jak oferta w samym sklepie, podzielony został na 8 części tematycznych: Narzędzia i maszyny, Artykuły budowlane i farby, Elektryka i oświetlenie, Odzież artykuły BHP, Ogród, Wypoczynek, Artykuły motoryzacyjne oraz AGD i RTV. Tak szeroki asortyment nie pozostawia wątpliwości, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.