Wkrótce parapetówka na osiedlach Nowy Początek i Nowy Przylądek. Kończy się budowa pierwszego etapu inwestycji mieszkaniowych dewelopera NAP Invest Group. Już wiosną do budynków przy ulicy Strzeszewskiego 13/15 i przy ulicy Północnej 4/6 będą mogli wprowadzić się pierwsi mieszkańcy. 

Lublin, po zamknięciu pierwszych etapów obu inwestycji, będzie bogatszy o ponad 150 nowoczesnych mieszkań. W grudniu ubiegłego roku przejęliśmy place budowy od generalnego wykonawcy, Henpolu, i nieprzerwanie prowadzimy prace wykończeniowe. Pomagają nam w tym w dużej mierze dotychczasowi podwykonawcy – informuje Agnieszka Podbielska z NAP Invest Group.

Osiedle Nowy Początek przy ulicy Strzeszewskiego to wielorodzinny, kameralny kompleks budynków mieszkalnych. Budynki mają cztery kondygnacje oraz podziemny garaż. Na tym poziomie mieszczą się także komórki lokatorskie. Mieszkania dostępne są w metrażach od 30 mkw. do 85 mkw. Wszystkie lokale posiadają balkon, loggię lub taras.

– Tereny rekreacyjne wewnątrz osiedla, plac zabaw, ciche windy, doskonałe rozkłady mieszkań na planie prostokąta lub kwadratu – to jedne z wielu atutów inwestycji. Dzięki zastosowaniu okien typu porte-fenetre, o wysokości ok. 2,30 m, mieszkania są doskonale doświetlone, a fasada prezentuje się niezwykle oryginalnie. Do kupienia są jeszcze wybrane lokale jedno-, dwu-, trzypokojowe – informuje Jolanta Michalska, Szefowa Działu Sprzedaży NAP Invest Group.

Wiosną planowane są również odbiory mieszkań w drugiej inwestycji NAP Invest Group w Lublinie, przy ul. Północnej w centrum. Na nabywców czeka kilka ostatnich mieszkań w malowniczo położonych budynkach na skarpie z widokiem na Stare Miasto. Łącznie, w I etapie, powstało 50 lokali,
w metrażach od 35 mkw. do 90 mkw.

Osiedle Nowy Przylądek przy ulicy Północnej to zespół dwóch trzy- i czteropiętrowych budynków wielorodzinnych z windami. Układy mieszkań są dokładnie przemyślane. Lokale posiadają wyraźnie wydzieloną strefę dzienną i nocną. Osiedle posiada garaż podziemny – dodaje Jolanta Michalska.

Projekt inwestycji wykonał znany polski architekt – Stanisław Fiszer. Twórca ma na swoim koncie projekty w Polsce i we Francji. Wśród jego realizacji znajdują się m.in. Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, renowacja Arkad Kubickiego w Zamku Królewskim, czy gmach Archiwów Narodowych Paryżu.

Inwestorem i deweloperem Osiedli jest NAP Invest Group z Warszawy.

 

Firma jest inwestorem i deweloperem osiedli mieszkaniowych i obiektów handlowych na terenie całego kraju. Obok realizowanych obecnie w Lublinie dwóch osiedli NOWY POCZĄTEK i NOWY PRZYLĄDEK, firma rozpoczyna w lutym 2014 r. budowę Osiedla Nowy Punkt w Warszawie.  Firma jest również właścicielem centrum handlowego Galeria Renova w Warszawie oraz realizuje w całym kraju nowy format centrum handlowego – Centrum Zakupów, typu convenience centre.