Śmiałe projekty, zachwycające nowoczesnym wyglądem i olbrzymią funkcjonalnością, stanowią znak rozpoznawczy polskiej marki meblarskiej Rosanero. Wyjątkowy narożnik Tufti II to kolejna propozycja z portfolio producenta, która ma szansę wprowadzić sferę aranżacji wnętrz w całkiem nowy wymiar. Jego innowacyjna forma i modułowy charakter sprawiają, że mebel ten można idealnie dopasować nie tylko do pomieszczenia, ale również aktualnych potrzeb użytkowników.

Urządzanie wnętrz to dziedzina, która oparta jest na kreatywności. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób rezygnuje z klasycznych, „bezpiecznych” rozwiązań i decyduje się na niecodzienne materiały wykończeniowe, interesujące dodatki oraz nietuzinkowe detale. Poszukują oni również multizadaniowych mebli, pozwalających na swobodną kreację przestrzeni. Dokładnie takie wymagania spełnia narożnik Tufti II marki Rosanero – jest nowoczesny, niezwykle komfortowy i wielofunkcyjny, a do tego zaprojektowany został na zasadzie praktycznych modułów. W najprostszej wersji mebel składa się z wygodnego, szerokiego na 151 cm siedziska oraz szezlongu o wymiarach 109×146 cm, co jest wielkością optymalną dla małych wnętrz. Opcja najbardziej rozszerzona – przeznaczona do dużych, otwartych przestrzeni – obejmuje zestaw złożony z siedziska przeznaczonego dla 6 osób (szerokość 277 cm), dodatkowego siedziska centralnego (168 cm) oraz szezlongu długiego na 188 centymetrów. Producent oferuje również możliwość zamówienia narożnika w wielu różnych wariantach pośrednich. Do wyboru są aż cztery wersje siedziska podstawowego i trzy centralnego, a także trzy wariacje leżanki (każda w opcji prawo- lub lewostronnej). Co więcej, marka Rosanero stworzyła również wygodną pufę, która dopełnia zestaw i wizualnie współgra z narożnikiem.

Szerokie spektrum możliwości

Innowacyjny narożnik Tufti II to propozycja, która daje użytkownikom niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne i dlatego znakomicie sprawdzi się w wielu różnych wnętrzach. Nowoczesny design z charakterystycznym pikowaniem, wypełnienie z wysokoelastycznej pianki poliuretanowej oraz doskonałej jakości tapicerka sprawiają natomiast, że mebel ten przez wiele lat będzie zachwycał wyglądem i komfortem użytkowania. Warto tutaj dodać, że osoby zainteresowane zakupem narożnika Tufti II mają możliwość nie tylko swobodnie skonfigurować zamówienie pod kątem jego formy, ale także dowolnie wybrać kolor materiału obiciowego. Na specjalne życzenie producent może również przesłać bezpłatne próbki wybranych tkanin, a także wykonać tapicerkę z materiału ułatwiającego jej czyszczenie.

Więcej informacji na temat produktów firmy Rosanero można znaleźć na stronach www.rosanero.pl  oraz www.andersmeble.pl.