Noble Pro Frost, Noble Pro Cloud i Noble Pro Storm – oto nazwy trzech produktów, które właśnie dołączyły do oferty Technistone. Najnowsze konglomeraty kwarcytowe posiadają unikalny, trójwymiarowy rysunek, dlatego stanowią nowość nie tylko w ofercie czeskiej firmy, ale i również na rynku kamieniarskim.

Produkty linii Noble Pro stanowią uzupełnienie standardowej kolekcji konglomeratów kwarcytowych firmy Technistone – Noble Collection. Nowości dostępne są w stonowanych i najbardziej pożądanych kolorach na rynku wnętrzarskim – bieli i szarości. Wyróżniają się one drobnoziarnistą strukturą oraz trójwymiarowym rysunkiem, który na ich powierzchni kreują efektownie przenikające się żyłkowania. Seria Noble Pro to nowoczesne produkty, które nadadzą każdemu wnętrzu ponadczasowego uroku.

Z pasji do dobrego designu
Inspiracją do powstania linii Noble Pro była natura, a dokładnie warunki atmosferyczne, które kreują w przestrzeni zewnętrznej pewne efekty wizualne. Materiał Noble Pro Frost utrzymany jest w bardzo jasnej, delikatnie szarej tonacji. Na jego powierzchni przenika się sieć lodowych żył. Chłodne wybarwienie oraz ciekawy rysunek materiału z pewnością przypadnie do gustu zwolennikom minimalistycznych stylizacji wnętrz. Białe użylenia snujące się po szarej powierzchni materiału Noble Pro Cloud przypominają natomiast chmury. Produkt dedykowany jest amatorom aranżacji opartych na stonowanych barwach. Noble Pro Storm to z kolei materiał cechujący się najbardziej dynamicznym rysunkiem spośród trzech nowości. Ze względu na ciemnoszare wybarwienie oraz jasne wzory przenikające się na jego powierzchni, konglomerat kwarcytowy przypomina niebo przed nachodzącą letnią burzą. Produkt szczególnie spodoba się osobom, które lubią odważne rozwiązania projektowe.

Efekt 3D w Twoim wnętrzu
Linia Noble Pro, podobnie jak cała kolekcja konglomeratów kwarcytowych Noble Collection, powstała z fascynacji wyglądem naturalnych kamieni. Wyróżnikiem najnowszych produktów jest jednak drobnoziarnista struktura połączona z trójwymiarowym efektem, pomimo iż powierzchnie nie posiadają wypukłego zdobienia. Osiągnięcie złudzenia głębi na najnowszych produktach Technistone było możliwe dzięki połączeniu nieregularnego rysunku z ciekawą kolorystyką. Poprzez takie rozwiązanie powierzchnia materiałów zdaje się falować.
Produkty linii Noble Pro łączą w sobie wysokie walory wizualne z doskonałymi właściwościami użytkowymi. Posiadają podwyższoną odporność na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, są nienasiąkliwe oraz posiadają antystatyczną powierzchnię. Z elementów z konglomeratu kwarcytowego Technistone można wykonać blaty, fartuchy kuchenne, okładzinę ścienną, podłogową, schodową i kominkową oraz wiele więcej!

Informacje o firmie:

TECHNISTONE to wiodący europejski producent płyt wykonanych z konglomeratu kwarcowego i kwarcowo-granitowego z ponad 20-letnią historią. Centrala TECHNISTONE znajduje się w Republice Czeskiej – mieście Hradec Kralove, gdzie firma od 23 lat produkuje kamień konglomeratowy we włoskiej technologii Breton. Produkt dostępny jest w postaci płyt o najwyższej jakości, wysokiej higieniczności i licznych walorach estetycznych. TECHNISTONE jest również aktywnym członkiem ASTA Europe (Europejskiego Zrzeszenia Producentów kamienia Konglomeratowego), które kładzie duży nacisk na normy wg których produkowany jest kamień konglomeratowy. Ścisła kontrola jakości surowców, produkcji czy pakowania i wysyłki daje TECHNISTONE pewność, że klient końcowy będzie zadowolony z użytkowania finalnego produktu. Posiadanie Certyfikatu ISO 9001, który jest sprawdzany i kontrolowany przez renomowaną niemiecką firmę TUV daje odbiorcom pewność najwyższej jakości materiału. Wszystkie materiały TECHNISTONE posiadają 10 lat gwarancji.