Odświeżona linia piekarników i kuchenek mikrofalowych Crystal marki Franke osiągnęła właśnie kolejny poziom elegancji i zaawansowania technologicznego. Subtelne zmiany stylistyki sprawiają, że urządzenia doskonale wpisują się w nowe standardy wzornicze, gdzie dominują klasyczne, proste formy i wykończenia ze szkła oraz stali szlachetnej. Natomiast dodatkowe funkcje poprawiają komfort użytkowania.

Piekarniki CRYSTAL CR 913 oraz CR 982 posiadają 121 predefiniowanych trybów pieczenia i 17 funkcji, wśród nich m.in. rozmrażanie, delikatne pieczenie, wyrastanie ciasta, podgrzewanie, pieczenie energooszczędne i BBQ. Urządzenia wyposażono także w udoskonalone programy pieczenia takie jak Menu Kompletne, który umożliwia przygotowanie czterodaniowego posiłku w ciągu zaledwie godziny. Pizza Menu pozwala na pieczenie 4 lub 3 porcji pizzy równocześnie. Program Wellness, którego sekret tkwi w wydłużonym czasie pieczenia, w niższych temperaturach, pomaga ograniczyć stosowanie tłuszczu i soli, dzięki czemu dania są soczyste i zachowują wartości odżywcze.

Ponadto piekarniki Crystal wyposażone są w blokadę przed dziećmi, automatyczne oświetlenie komory po otwarciu drzwi, delikatne otwieranie i zamykanie drzwi oraz w pełni kolorowy i dotykowy wyświetlacz TFT.

Innowacyjne grzałki nowej generacji DCT (Dynamic Cooking Technology) nagrzewają się dużo szybciej w porównaniu do tradycyjnych i zużywają na to znacznie mniej energii. Dzięki zastosowaniu technologii DCT można przygotować czterodaniowy posiłek wykorzystując zaledwie 1 kW energii. Wszystkie piekarniki posiadają klasę energetyczną A++.

Kuchenki mikrofalowe wyposażone zostały w 3 funkcje grzania, nowoczesny elektroniczny programator z wyświetlaczem LCD, blokadę przed dziećmi oraz funkcję grilla. Wnętrze kuchenek wykonane zostało ze stali szlachetnej.

Nowa odsłona linii Crystal to dowód na to, że firma Franke nieustannie pracuje nad udoskonalaniem swoich urządzeń, zarówno pod kątem wzorniczym jak i technologicznym, tak by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nowa linia piekarników i kuchenek mikrofalowych Franke Crystal dostępna jest w trzech uniwersalnych kolorach: czarne i biało szkło oraz stal szlachetna.