Jak połączyć nowoczesny wystrój wnętrz z ich przyjemnym i ciepłym charakterem? Poszukując jednego i drugiego, warto zwrócić uwagę na nowe rozwiązania proponowane przez Black Red White. Wzbogacona o nowe moduły oraz kolory stylowa i praktyczna kolekcja Rabesca, to doskonałe rozwiązanie dla osób przywiązujących wagę do funkcjonalności i estetyki wnętrza.

Praktyczne rozwiązania i nowoczesny design – tak najkrócej można opisać kolekcję Rabesca. Wśród nowości można znaleźć m.in. rozkładany stół oraz krzesła, dzięki którym jadalnia zyska oryginalny i nowoczesny charakter.System został również rozbudowany o moduły idealne do salonu lub sypialni, jak 2-drzwiowa szafa, komody w dwóch wariantach i wisząca szafka.

Kolekcja, dostępna do tej pory w dwóch ciekawych wybarwieniach – dąb wilson i alhambra, została wzbogacona o nową kolorystykę frontów. Teraz w wybranych modułach można zastosować fronty o wysokim połysku – elegancki beż szampański i odważny czarny brąz.

Stylowego i nowoczesnego charakteru kolekcji dodają otwierane bezuchwytowo fronty, listwy ozdobne w kolorze stali oraz barwione na brązowo szkło witryn. Taki wygląd sprawia, że Rabesca doskonale sprawdzi się w modernistycznym, ale jednocześnie ciepłym i domowym wnętrzu.

Dla zapewnienia komfortu, w meblach Rabesca zastosowano sprytne i funkcjonalne rozwiązania. Fronty szafek wyposażone są w regulowane zawiasy, dzięki czemu możliwe jest dokładne ustawienie ich w trzech płaszczyznach. Energooszczędne oświetlenie LED delikatne i łagodne podkreśli pamiątki oraz dekoracje ustawione na półkach i w witrynach.

System Rabesca tworzy 13 modułów. Oprócz nowych elementów, w kolekcji dostępne są witryny, ława, duża komoda i szafka RTV. Możliwość swobodnego łączenia i zestawiania ze sobą poszczególnych mebli sprawia, że kompleksowa aranżacja pokoju dziennego czy jadalni o dowolnym metrażu staje się bezproblemowa! Wybrane elementy będą także pomocne przy urządzaniu klimatycznej i gustownej sypialni czy przedpokoju.

Więcej informacji na temat zestawu Rabesca znaleźć można na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.