Billion POSSIbilities z niezastąpioną kolekcją Possi od Black Red White. Rozbudowana aplikacja do projektowania unikatowych mebli zapewnia jeszcze więcej nieograniczonych możliwości tworzenia, wyboru i kreatywności. Dzięki dodatkowym funkcjom zarówno pojedyncze bryły, jak i całe kolekcje można zaprojektować samodzielnie, aby w pełni cieszyć się spersonalizowanym wnętrzem o wyjątkowym charakterze.

Black Red White_Possi

Kolekcja Possi to prawdziwa perła na rynku meblarskim, która pozwala na pomysłową zabawę kolorem i niepowtarzalne efekty twórcze. Teraz dzięki dodaniu do aplikacji dodatkowych funkcji, Klienci mogą indywidualnie stworzyć każdą pojedynczą bryłę, dobierając kolory frontów i korpusów spośród szerokiej palety barw. Wystarczy kilka kliknięć, aby zaprojektować całą kolekcję do salonu, sypialni czy pokoju młodzieżowego, wybierając spośród prawie 40 dostępnych brył. Nieograniczona konfiguracja mebli pozwala idealnie odzwierciedlić upodobania użytkowników i stworzyć wnętrze o nietuzinkowym wyglądzie, zgodne z osobistymi preferencjami.

Meble Possi cieszą się coraz większą popularnością wśród Klientów, a potwierdzeniem tego są liczne nagrody w wielu konkursach. Possi została nagrodzona między innymi Złotą Villą 2015 w kategorii najlepsze meble modułowe, za nieograniczone możliwości wyboru i swobodę aranżowania spersonalizowanego wnętrza. Przełomowa kolekcja została także wyróżniona w kategorii mebel mieszkaniowy w konkursie „Meble Plus – Produkt 2015” za wyjątkowo prosty i minimalny design. Produkt był również rekomendowany do konkursu Dobry Wzór 2015, organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Konfiguratory do projektowania mebli o niepowtarzalnym charakterze dostępne są na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.